Стажування за кордоном

     Студенти Буковинського державного медичного університету мають чудову можливість пройти стажування/літню практику за кордоном за своєю спеціальністю і одночасно удосконалити знання іноземної мови. Під час стажування студенти не тільки розширюють набуті знання й вдосконалюють практичні навички, але й знайомляться з культурою іншої країни, з методами ведення пацієнтів у клініках і, нарешті, зав’язують знайомства зі своїми колегами з різних куточків світу.

     Всі програми стажування розраховані на те, щоб майбутні фахівці отримали необхідні знання і досвід для впровадження його потім в своїй діяльності на батьківщині.

     На сьогоднішній день в БДМУ діють наступні програми стажувань:

1. «Студенти-медики без кордонів» під егідою Ліонського Клубу — Австрія.

    Дана програма розрахована на студентів 4-5 курсів навчання, які мають високий середній бал успішності (не менше 4,2), вільно володіють німецькою мовою та навчаються за спеціальністю «Лікувальна справа» або «Педіатрія».

    Детальна інформація за посиланням: Україно-австрійське партнерство

2. Літнє стажування в університетській клініці Університету м. Любек — Німеччина

    В рамках двосторонньої угоди про співпрацю студенти 4-5 курсів навчання мають можливість провести 9 тижнів в університетській клініці Університету м. Любек. В конкурсному відборі можуть брати участь тільки ті студенти, які відповідають головним вимогам (високий середній бал успішності, володіння німецькою мовою, навчання за спеціальністю «Лікувальна справа» або «Педіатрія»).

    Детальна інформація за посиланням: Україно-німецьке партнерство

3. Літнє стажування в університетському госпітальному центрі м. Монпельє — Франція

    В рамках двосторонньої угоди про співпрацю між медичним факультетом Університету Монпельє 1 та медичними факультетами № 1 і № 2 Буковинського державного медичного університету студенти після 4, 5 курсів з середнім балом успішності не нижче 4,0 можуть подати заявку на проходження літнього стажування в університетському госпітальному центрі м. Монпельє. Однією з умов участі – вільне володіння французькою мовою.

    Детальна інформація за посиланням: Україно-французьке партнерство

4. Стажування лікарів-інтернів у психіатричній клініці м. Мюнстерлінген — Швейцарія

    Починаючи з 2007 р. випускники спеціальності «Медична психологія» БДМУ проходять стажування у психіатричній клініці м. Мюнстерлінген. Кандидати на стажування повинні навчатися в інтернатурі за спеціальністю «Медична психологія» та мати поглиблені знаня німецької мови (рівень С1).

    Детальна інформація за посиланням: Україно-швейцарське партнерство

5. Польсько-українська програма розвитку та стажування для лікарів, медсестер та студентів-медиків з України

    З 2015 року університет розпочав співпрацю з Українським благодійним фондом "Протидія хворобам цивілізації", завдяки чому долучився до програми "Польський Еразмус+ для України медичної".

    Детальна інформація за посиланням: Польський ЕРАЗМУС+ для України медичної

6. Стажування за програмами AIESEC

    З 2016 року університет розпочав співпрацю з міжнародною молодіжною громадською організацією AIESEC, що об'єднує студентів та нещодавних випускників ВНЗ із метою розвитку лідерського та професійного потенціалу молодих людей та позитивного вкладу в суспільство.

    Детальна інформація про умови участі за посиланням: Міжнародна молодіжна громадська організація AIESEC
    Наявні пропозиції стажувань за посиланням: Програми стажувань 2016