Новини


Стипендії уряду Франції на Магістратуру та Аспірантуру


Детальну інформацію просимо розглянути за посиланням: 

https://institutfrancais-ukraine.com/etudier/bourses/bgf

Акредитація

опубліковано 22 квіт. 2021 р., 00:39 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА ТЕМУ:
"МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ БДМУ
В КОНТЕКСТІ  ТРЕТЬОГО  (ОСВІТНЬО-НАУКОВОГОРІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ (ID У ЄДЕБО 25789) ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 223 МЕДСЕСТРИНСТВО (СПРАВА № 760/АС-21)"

Erasmus +

опубліковано 14 січ. 2020 р., 23:18 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 14 січ. 2020 р., 23:22 ]

Відбувся відбір кандидатів серед професорсько-викладацького складу та співробітників університету для участі в програмах  академічної
мобільності Erasmus+. До міжнародного відділу було подано 8 заявок від
потенційних кандидатів. Членами відбіркової комісії  було відібрано 3
кандидата для можливості проходження мобільності в м.Крайова (Румунія)
та м. Сантьяго-де-Компостела (Іспанія).

Європейська школа східного партнерства

опубліковано 6 лют. 2019 р., 01:55 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Шановні студенти!

    Оголошено новий конкурс стипендій для студентів у віці 16-17 років, які бажають поглибити свої знання про Європу та Європейський Союз. У конкурсі можуть взяти участь студенти з таких країн: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

    Стипендійну програму фінансує ЄС. У рамках програми буде підтримано 35 найкращих студентів з шести країн-учасниць Східного партнерства. Вони отримають високоякісний міжнародно визнаний диплом міжнародного бакалавра з акцентов на європейські студії. Програму Європейської школи Східного партнерства здійснює «Нова школа», що знаходиться у Тбілісі. Навчальний курс триває два роки, і розпочинається у 2019-2020 академічному році.

    Обрані студенти відвідуватимуть заняття у багатомовному мультикультурному середовищі. Це сприятиме розширенню розуміння ними Європи та Європейського союзу, а також поглибленню знань Європейських мов, літератури ті історії. Також студенти матимуть доступ до багатого вибору позакласних програм; у них буде шанс брати участь у конференціях високого рівня на теми, пов`язані з ЄС. Після завершення навчання випускники отримають диплом міжнародного бакалавра з європейських студій. Європейську школу Східного партнерства було створено як частину зусиль ЄС та його партнерських країн задля зміцнення навчальних можливостей та міжрегіональних обмінів для молодих людей з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Усі зацікавлені студенти можуть подати свої заявки онлайн – через сайт www.eapeuropeanschool.eu
Останній термін подання заявок – 1 березня 2019 року, 12:00 (UTC +4:00).
Процес відбору складатиметься з письмових тестів та інтерв’ю для попередньо відібраних кандидатів.
Список отримувачів стипендії на 209-2020 навчальний рік буде оголошено до кінця травня поточного року.  У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, пишіть на електронну адресу: euscholarship@eapeuropeanschool.eu, або телефонуйте за таким номером +995 32 225 70 06 (стаціонарний номер).

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМАХ МОБІЛЬНОСТІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ERASMUS+

опубліковано 19 груд. 2018 р., 23:41 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 груд. 2018 р., 23:41 ]

Шановні студенти! 

    В рамках програми Erasmus+ за напрямом KA107 «Мобільність у сфері вищої освіти» БДМУ співпрацює з Університетом м. Фоджа (Італія), Університетом Аристотеля в м. Салоніки (Греція) та Університетом медицини і фармації м. Крайова (Румунія). Згідно підписаних угод про академічну мобільність відділ міжнародних зв’язків оголошує конкурс на відбір учасників.

    Участь в проектах передбачає проходження навчання в партнерських установах терміном 5 місяців. В період навчання відібрані студенти отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі до 800 євро; дорожні витрати покриваються грантом, сума покриття визначається кожною партнерською установою окремо.

    До участі в відборі запрошуються студенти 4-го та 5-го курсів Вимоги до претендентів:
- середній бал вище 4,2;
- володіння англійською мовою на рівні В1/B2.

    Всіх зацікавлених просимо подати заявки на участь у конкурсному відборі до відділу міжнародних зв’язків не пізніше 27 грудня 2018 р.

Інформаційна мережа Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020

опубліковано 29 серп. 2018 р., 22:59 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

В рамках Спільної Операційної Програми Румунія - Україна 2014- 2020, Спільний Технічний Секретаріат  програми та його філіали в м. Чернівці та м. Одеса розпочали створення інформаційної мережі Програми. Метою мережі є розповсюдження інформації щодо програми місцевим об’єднанням, органам влади, установам, громадськості та іншим необхідним учасникам на прийнятній території.

Приєднатися до мережі запрошуються організації та установи, що розташовані на прийнятній території програми (Румунія: Сучава, Ботошани, Тулча, Марамуреш і Сату-Маре, Україна: Чернівецька, Одеська, Івано-Франківська і Закарпатська області).

Щоб приєднатися до інформаційної мережі, організації мають заповнити інформаційну анкету та відправити на електронну пошту в Спільний Технічний Секретаріат для оцінки.

Деталі щодо доручення до інформаційної мережі Програми викладені в інформаційному бюлетені, викладеному нижче.

ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА В КИТАЇ

опубліковано 27 черв. 2018 р., 00:59 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 27 черв. 2018 р., 00:59 ]

Шановні випускники!

Відповідно до міждержавної угоди між урядами України та Китайської Народної Республіки Пекінський Університет Традиційної Китайської Медицини (ТКМ) відкриває відбір на навчання випускників медичних навчальних закладів за спеціальною програмою післядипломної освіти в Університеті Традиційної Китайської Медицини (ТКМ) за спеціальністю “клінічна традиційна китайська медицина”, починаючи з вересня 2018 року. Програмою передбачене вивчення китайської мови (2 роки), з подальшим навчанням китайською мовою основам традиційної китайської медицини та клінічним дисциплінам (3+2 роки). Після закінчення відповідного навчання випускник отримує диплом “Магістр традиційної китайської медицини”.

Зацікавлені кандидати можуть звернутися до “Всеукраїнської Асоціації Східної Медицини” до завідувача відділом Ростислава Ніколаєва 
не пізніше 12 липня 2018 року.
e-mail: rostislav444@gmail.com;
тел: +38(093) 040 36 14. 

Літня школа в Румунії

опубліковано 14 черв. 2018 р., 04:28 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 14 черв. 2018 р., 04:28 ]

Шановні студенти! 

    З 14 по 21 червня Університетом Штефан чел Маре буде проведена літня школа в м. Ватра-Дорней. До участі запрошуються 4 студенти з високим рівнем володіння румунською мовою.

    Бажаючих взяти участь просимо звернутись до відділу міжнародних зв’язків.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ОБМІНУ З УНІВЕРСИТЕТОМ М. ЛЮБЕК (НІМЕЧЧИНА)

опубліковано 31 січ. 2018 р., 00:52 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Шановні студенти! 

Інформуємо, що Університет м. Любек продовжив програму студентських обмінів, у зв’язку з чим відділ міжнародних зв’язків оголошує конкурсний відбір на участь у зазначеній програмі. У поточному році стажування студентів проходитиме з 9 липня по 31 серпня. Відібраним учасникам надається стипендія та житло.

До участі у конкурсному відборі запрошуються студенти 4-5 курсів, які мають середній бал не нижче 4,2 та володіють німецькою мовою на рівні В2. 

Для подачі заявки просимо надати у відділ міжнародних зв’язків наступні документи:

- копія закордонного паспорту;
- копія сертифікату володіння німецькою мовою (за наявності);

Заявки приймаються до 28 лютого 2018 року.

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ ОБМІНУ З УНІВЕРСИТЕТОМ ІМ. ПОЛЯ САБАТ'Є (ФРАНЦІЯ)

опубліковано 13 груд. 2017 р., 05:36 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Шановні студенти!

В рамках підписаної угоди з Університетом ім. Поля Сабат’є м. Тулуза (Франція), відділ міжнародних зв’язків відкриває конкурс на участь у проекті академічної мобільності Erasmus+.

Участь в проекті передбачає проходження навчання в французькому університеті протягом 5 місяців з 1 лютого по 30 червня 2018 року. В період навчання відібрані студенти отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 850 євро; дорожні витрати  покриваються грантом у сумі до 360 євро. 

До участі у відборі запрошуються студенти 5-го курсу. Вимоги до претендентів:

  • володіння французькою мовою на рівні В1/B2;
  • середній бал вище 4.0. 
Всіх зацікавлених просимо подати заявку на участь у відділ міжнародних зв’язків до 20 грудня 2017 року.

Літня школа «Здоров'я та міграція»

опубліковано 23 лист. 2017 р., 06:26 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 23 лист. 2017 р., 06:26 ]

Шановні студенти!

Гентський університет організовує літню школу для студентів-медиків тривалістю 12 днів за напрямом «Здоров'я та міграція».

Офіційна мова: англійська

Вартість участі: 480 євро. При реєстрації після 22 лютого ─ 520 євро

У вартість включено проживання в гуртожитку (кімнати на 2-6 людей), харчування (без напоїв), навчальна та соціально-культурна програма (екскурсії, поїздки тощо)

Кінцевий термін реєстрації ─ 21 травня 2018

Для реєстрації вам потрібно: 

1) Заповнити аплікаційну форму онлайн за адресою https://summerschoolghent.com/hm/application/ 

2) Після заповнення аплікаційної форми вам буде запропоновано написати мотиваційний лист (англійською мовою, обсяг 1 сторінка).

Більш детальну інформацію ви можете знайти тут.


1-10 of 75