Новини


Інформаційна мережа Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020

опубліковано 29 серп. 2018 р., 22:59 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

В рамках Спільної Операційної Програми Румунія - Україна 2014- 2020, Спільний Технічний Секретаріат  програми та його філіали в м. Чернівці та м. Одеса розпочали створення інформаційної мережі Програми. Метою мережі є розповсюдження інформації щодо програми місцевим об’єднанням, органам влади, установам, громадськості та іншим необхідним учасникам на прийнятній території.

Приєднатися до мережі запрошуються організації та установи, що розташовані на прийнятній території програми (Румунія: Сучава, Ботошани, Тулча, Марамуреш і Сату-Маре, Україна: Чернівецька, Одеська, Івано-Франківська і Закарпатська області).

Щоб приєднатися до інформаційної мережі, організації мають заповнити інформаційну анкету та відправити на електронну пошту в Спільний Технічний Секретаріат для оцінки.

Деталі щодо доручення до інформаційної мережі Програми викладені в інформаційному бюлетені, викладеному нижче.

ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА В КИТАЇ

опубліковано 27 черв. 2018 р., 00:59 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 27 черв. 2018 р., 00:59 ]

Шановні випускники!

Відповідно до міждержавної угоди між урядами України та Китайської Народної Республіки Пекінський Університет Традиційної Китайської Медицини (ТКМ) відкриває відбір на навчання випускників медичних навчальних закладів за спеціальною програмою післядипломної освіти в Університеті Традиційної Китайської Медицини (ТКМ) за спеціальністю “клінічна традиційна китайська медицина”, починаючи з вересня 2018 року. Програмою передбачене вивчення китайської мови (2 роки), з подальшим навчанням китайською мовою основам традиційної китайської медицини та клінічним дисциплінам (3+2 роки). Після закінчення відповідного навчання випускник отримує диплом “Магістр традиційної китайської медицини”.

Зацікавлені кандидати можуть звернутися до “Всеукраїнської Асоціації Східної Медицини” до завідувача відділом Ростислава Ніколаєва 
не пізніше 12 липня 2018 року.
e-mail: rostislav444@gmail.com;
тел: +38(093) 040 36 14. 

Літня школа в Румунії

опубліковано 14 черв. 2018 р., 04:28 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 14 черв. 2018 р., 04:28 ]

Шановні студенти! 

    З 14 по 21 червня Університетом Штефан чел Маре буде проведена літня школа в м. Ватра-Дорней. До участі запрошуються 4 студенти з високим рівнем володіння румунською мовою.

    Бажаючих взяти участь просимо звернутись до відділу міжнародних зв’язків.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ОБМІНУ З УНІВЕРСИТЕТОМ М. ЛЮБЕК (НІМЕЧЧИНА)

опубліковано 31 січ. 2018 р., 00:52 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Шановні студенти! 

Інформуємо, що Університет м. Любек продовжив програму студентських обмінів, у зв’язку з чим відділ міжнародних зв’язків оголошує конкурсний відбір на участь у зазначеній програмі. У поточному році стажування студентів проходитиме з 9 липня по 31 серпня. Відібраним учасникам надається стипендія та житло.

До участі у конкурсному відборі запрошуються студенти 4-5 курсів, які мають середній бал не нижче 4,2 та володіють німецькою мовою на рівні В2. 

Для подачі заявки просимо надати у відділ міжнародних зв’язків наступні документи:

- копія закордонного паспорту;
- копія сертифікату володіння німецькою мовою (за наявності);

Заявки приймаються до 28 лютого 2018 року.

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ ОБМІНУ З УНІВЕРСИТЕТОМ ІМ. ПОЛЯ САБАТ'Є (ФРАНЦІЯ)

опубліковано 13 груд. 2017 р., 05:36 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Шановні студенти!

В рамках підписаної угоди з Університетом ім. Поля Сабат’є м. Тулуза (Франція), відділ міжнародних зв’язків відкриває конкурс на участь у проекті академічної мобільності Erasmus+.

Участь в проекті передбачає проходження навчання в французькому університеті протягом 5 місяців з 1 лютого по 30 червня 2018 року. В період навчання відібрані студенти отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 850 євро; дорожні витрати  покриваються грантом у сумі до 360 євро. 

До участі у відборі запрошуються студенти 5-го курсу. Вимоги до претендентів:

  • володіння французькою мовою на рівні В1/B2;
  • середній бал вище 4.0. 
Всіх зацікавлених просимо подати заявку на участь у відділ міжнародних зв’язків до 20 грудня 2017 року.

Літня школа «Здоров'я та міграція»

опубліковано 23 лист. 2017 р., 06:26 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 23 лист. 2017 р., 06:26 ]

Шановні студенти!

Гентський університет організовує літню школу для студентів-медиків тривалістю 12 днів за напрямом «Здоров'я та міграція».

Офіційна мова: англійська

Вартість участі: 480 євро. При реєстрації після 22 лютого ─ 520 євро

У вартість включено проживання в гуртожитку (кімнати на 2-6 людей), харчування (без напоїв), навчальна та соціально-культурна програма (екскурсії, поїздки тощо)

Кінцевий термін реєстрації ─ 21 травня 2018

Для реєстрації вам потрібно: 

1) Заповнити аплікаційну форму онлайн за адресою https://summerschoolghent.com/hm/application/ 

2) Після заповнення аплікаційної форми вам буде запропоновано написати мотиваційний лист (англійською мовою, обсяг 1 сторінка).

Більш детальну інформацію ви можете знайти тут.


ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ ОБМІНУ З УНІВЕРСИТЕТОМ М. ФОДЖА (ІТАЛІЯ)

опубліковано 27 жовт. 2017 р., 01:41 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 27 жовт. 2017 р., 01:43 ]

Шановні студенти!

В рамках підписаної угоди з Університетом м. Фоджа відділ міжнародних зв’язків відкриває конкурс на участь у проекті академічної мобільності Erasmus+ за напрямом KA107.

Участь у проекті передбачає проходження навчання в італійському університеті терміном 5 місяців. В період навчання відібрані студенти отримуватимуть щомісячну стипендію в розмірі 850 євро; дорожні витрати покриваються грантом у сумі до 275 євро.

До участі у відборі запрошуються студенти 4-го та 5-го курсів.

Вимоги до претендентів:

     ─   середній бал вище 4.0;

     ─  володіння англійською мовою на рівні В1 (наявність сертифікату міжнародного зразка є перевагою);

     ─  володіння італійською мовою (необовязково, проте буде перевагою);

     ─  наявність дійсного закордонного паспорту.


Всіх зацікавлених просимо подати заявку на участь у відділ міжнародних зв’язків до

15 листопада 2017 р.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

опубліковано 1 жовт. 2017 р., 23:14 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 1 жовт. 2017 р., 23:15 ]

Шановні колеги! 

     Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю “Особливості коморбідного перебігу захворювань та їх фармакотерапія в клініці внутрішньої медицини”, відповідно до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 р.»,  яка відбудеться 5-6 жовтня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» за адресою: палац “Академічний”, вул.Шиллера, 11. 
     Відкриття конференції 5 жовтня о 9.30. 
     Початок секційних засідань 6 жовтня  о 9.30.

     Заздалегідь вдячні Вам за участь у конференції. 

     З глибокою повагою, 

     завідувач кафедри внутрішньої медицини, 
     клінічної фармакології та професійних хвороб, професор                          О.С.Хухліна 

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЦИКЛУ ЛЕКЦІЙ ПРОФ. ДІРКА Л. БРУЦАЕРТА З АНТВЕРПЕНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ (БЕЛЬГІЯ)

опубліковано 20 вер. 2017 р., 01:48 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 01:48 ]

Вельмишановні колеги!

     На базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбудеться цикл лекцій професора кафедри кардіології та фармакології Антверпенського Університету (Бельгія), почесного консультанта відділення кардіології проф. Дірка Л. Бруцаерта. Професор Дірк Л. Брацаерт є одним із засновників Асоціації серцевої недостатності Європейського товариства кардіологів, президентом  Європейської асоціації серцевої недостатності (2004-2006), президентом  Королівської медичної академії (Бельгія) з 2004 по 2006 рр.

ГРАФІК ЛЕКЦІЙ: 

25 вересня 2017 року (понеділок) відбудеться лекція на тему «HEART FAILURE: Failing Compression or Failing Suction?» о 14:30-15:00 в приміщенні Великого конференц-залу ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» за адресою Театральна площа 2, другий поверх. 

27 вересня 2017 року (середа) відбудеться лекція на тему «VENTRICULAR-ARTERIAL COUPLING: Hemodynamic or Muscular Pump?» о 10:30-11:00 в приміщенні конференц-залу "Лікарні швидкої медичної допомоги" за адресою вул. Фастівська, 2

29 вересня 2017 року (п’ятниця) відбудеться лекція на  тему «ENDOTHELIAL DYSFUNCTION IN HEART FAILURE: Pharmacotherapy or Exercise Training?» о 10:30-11:00 в приміщенні конференц-залу ОКУ Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни  за адресою Фастівська, 20

Запрошуються всі бажаючі!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ ОБМІНУ З УНІВЕРСИТЕТОМ М. ФОДЖА (ІТАЛІЯ)

опубліковано 17 трав. 2017 р., 23:26 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 17 трав. 2017 р., 23:27 ]

Шановні студенти!

    В рамках підписаної угоди з Університетом м. Фоджа відділ міжнародних зв’язків відкриває конкурс на участь в двох проектах академічної мобільності:
- MUSA (Mobilità Universitaria Sport e Alimentazione) – 1 місце 
- MOBIS (Mobilità Incoming Studio) – 1 місце

    Участь в проектах передбачає проходження навчання терміном 5 місяців в італійському університеті. Студенти, які будуть відібрані конкурсною комісією, отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 1480 євро. Дорожні витрати покриваються грантом, проте не повинні перевищувати 592 євро.
  
    До участі у конкурсному відборі запрошуються студенти 4-го та 5-го курсів (станом на 01.09.2017 р.).     Вимоги до претендентів:
- середній бал вище 4,3;
- володіння англійською мовою на рівні В1;
- володіння італійською мовою (необов’язково, проте буде перевагою).

    Всіх зацікавлених просимо подати заявку на участь у конкурсі у відділ міжнародних зв’язків 
до 26 травня 2017 р.

1-10 of 71