ІІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНГРЕС В САРАЄВО

м. Сараєво, Боснія і Герцеговина

4-7 лютого 2016 р.

Асоціація студентів медичного факультету Сараєво дає можливість студентам-медикам з усього світу представити свої дослідження, отримати науковий досвід та дізнатися більше про культуру інших країн.

Доповіді можуть бути презентовані в усній та постерній формі.

ВИМОГИ ДО ТЕЗ:

• шрифт – Times New Roman Font, розмір кегля – 12, одинарний інтервал;
  • назва – великими літерами;
  • обсяг – не більше 300 слів (включаючи: вступ, мета, методи та матеріали, результати, висновки);
  • ім’я автора – великими літерами, співавторів – малими;
  • ім’я наукового керівника;
  • ключові слова – від 3 до 5;

Тези не повинні містити абревіатури (окрім загальноприйнятих) та посилань.

Офіційна мова конгресу – англійська

Усні виступи не повинні тривати довше 10 хв., PowerPoint

Розміри постера – 120x90 см.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ТЕЗ: 15.12.2015

ВАРТІСТЬ:               Активна участь: до 31 грудня 2015р. – 55 євро
                                          Пасивна участь: до 31 грудня 2015р. – 65 євро

Активна участь: з 1 січня 2016р. – 60 євро
                                          Пасивна участь: з 1 січня 2016р. – 70 євро

У вартість включено: проживання в готелі (HOTEL SARAJ***), сніданки, обіди та вечері, матеріали конгресу, збірник надрукованих праць, матеріали для воркшопів.

По завершенні конгресу за бажанням та за окрему плату (35 євро) всі учасники можуть взяти участь у туристичному турі – поїздка в гори, де проходили XIV Зимові Олімпійські ігри.

Всіх бажаючих просимо звертатись до відділу міжнародних зв’язків (тел. 58-58-11)