Вишеградська стипендіальна програма(Visegrad Scholarship Program)

Вишеградська стипендіальна програма створена для надання фінансової підтримки і спрощення процедури академічних обмінів студентів та молодих науковців з країн як Вишеградської четвірки, так і прикордонних з ними країн.

Вишеградська стипендіальна програма спрямована на підтримку серед інших:

- українських студентів будь-якої спеціальності, які щонайменше 4 семестри провчилися

у вищому навчальному закладі, розташованому на території України (Scholarship Program

for Ukrainian Students);

- молодих науковців віком до 35 років з Албанії, Білорусі, Боснії та Герцоговини, Хорватії, Грузії, Македонії, Молдови, Чорногорії, Росії, Сербії та України, які планують навчатись або проводити дослідження в одному з університетів країн Вишеградської четвірки (In-Coming Scholarship). Останній термін подачі документів – 31 січня кожного року. Початок стипендіальної програми – 15 вересня. Аплікаційні форми подаються і заповнюються в режимі on-line. Доступ до системи відкритий за місяць до кінцевого терміну подачі заявок.