Стипендійна програма академічних обмінів iмені Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946, нині — у 155 країнах світу. За 20 років існування Програми в Україні понад 800 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, майже 500 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею. 

Ґранти для молодих  викладачів та дослідників

Fulbright Faculty Development Program: Проведення дослідження в університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 40 років з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня; молоді кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО)

Документи приймають до 31 березня  

Стипендії для студентів та випускників ВНЗ

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня маґістра. У конкурсі  можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ та аспіранти. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Документи приймають до 16 травня  

ibarysh@fulbright.com.ua

Програма імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, офіс 904

Київ, 01001

тел.: 044 287 07 77

факс: 044 230 20 60

www.fulbright.org.ua

Comments