СТИПЕНДІЇ ФОНДУ ДЛЯ НАВЧАННЯ В НІМЕЧЧИНІ

Фонд Конрада Аденауера надає сприяння навчанню іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина. Завдяки такому сприянню молоді люди з-за кордону мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН абоступінь доктора наук і поглибити свої знання за фахом. Таким чином ФКА хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що стипендіати зможуть взяти на себе відповідальність за розвиток держави та суспільства, зокрема – у науці та економіці, політиці та публічному управлінні, мас-медіа та культурі, а також через роботу з міжнародними організаціями.

Хто отримує сприяння?

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які станом на осінь відповідного року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу. Поруч із цим кандидати повинні відповідати таким передумовам:

1. дуже добрі результати навчання в школі та у вищому навчальному закладі
  2. дуже добрі оцінки за результатами отримання диплому
  3. добре знання німецької мови (B2 / середній ступінь 2)
  4. політична або соціальна активність
  5. максимальний вік: 29 років на момент подання заявки

Заявка

Якщо ми викликали Ваш інтерес, пропонуємо уважно ознайомитися з правилами надання сприяння іноземцям. Тут Ви знайдете необхідну інформацію про подачу заявки та процедуру відбору кандидатів, а також про умови надання стипендії. Під пунктом С Ви знайдете список необхідних документів на отримання диплому вищого навчального закладу (1) та на одержання стипендії для написання дисертації (2).

Відібрані кандидати будуть запрошені до Києва на співбесіду. Приблизно через два тижні після співбесіди відбірна комісія повідомить про рішення стосовно можливості включення відповідних кандидатів до програми надання стипендій Фонду Конрада Аденауера.

Завершення прийняття заявок 3.11.2014 р., 12.00 год.

У разі виникнення запитань надсилайте їх, будь ласка, електронною поштою на адресу: Jakov.Devcic@kas.de таJuri.Silvestrow@kas.de.