Список установ/вищих навчальних закладів США, де медичні працівники можуть проходити стажування

Нижче наведений список установ/вищих навчальних закладів США, де медичні працівники (лікарі різних спеціальностей, в тому числі і організатори охорони здоров'я, медсестри, фельдшера, інші працівники лікарні) та студенти-медики можуть пройти стажування на платній або безкоштовній основі.

Спеціалізація, тип та інші параметри стажування відрізняються в залежності від закладу, тому пропоную ознайомитись із можливими варіантами та обрати для себе найбільш прийнятний.
  1. American Medical Association - місія - сприяння науці та медицині з метою поліпшення системи охорони здоров'я шляхом просування інтересів лікарів і їх пацієнтів, підвищення якості медичної освіти.
  2. Cleveland cleanic - некомерційний багатопрофільний академічний медичний центр, який об'єднує клінічну та стаціонарну допомогу з дослідженнями та освітою.
  3. Memorial Sloan-Kettering Cancer Center - найстаріший і найбільший приватний центр раку у світі. Присвятив понад 125 років догляду за пацієнтами, інноваційним дослідження, а також видатним освітнім програмам.
  4. Allegheny-Singer Research Institute - не комерційний, незалежний науково-дослідний інститут системи охорони здоров'я, відповідає за управління і проведення фундаментальних клінічних досліджень.
  5. The Hospital for Joint Diseases Department of Orthopaedic Surgery - один з найбільших ортопедичних закладів в США, визнаний на національному та міжнародному рівні як лідер в лікуванні, догляді за хворими, освіті та наукових дослідженнях.
  6. Mount Sinai Medical Center - найбільша приватна незалежна не прибуткова клінічна лікарня в Південній Флориді. Носій передового досвіду об'єднання технології, наукових досліджень та досвіду спеціалістів з усього світу в кардіології, неврології, онкології та ортопедії.
  7. Philadelphia International Medicine - організація охорони здоров'я, що надає допомогу пацієнтам та професіоналам у міжнародному співтоваристві та має доступ до широкого спектру ресурсів охорони здоров'я (мережа з 6-ти лікарень у Філадельфії).
Comments