Навчальні стипендії FMF

Щороку Fetal Medicine Foundation (FMF) присуджує декілька 2-річних навчальних стипендій з медицині плода. Практичне навчання проводиться у медичних відділах King's College Hospital у Лондоні, University College Hospital у Лондоні, Medway Maritime Hospital у графстві Кент та відділах положничого ультразвуку ряду інших лікарень Лондона і його околиць, які тісно співпрацюють і з FMF.

Впродовж часу навчання лікарі знаходяться під пильним наглядом професора Nicolaides і команди Консультантів з Медицини Плода. Вони будуть спостерігати і активно допомагати веденню різноманітних станів. Це будуть як просівні дослідження з метою пошуку аномалій плода, так і залучення до ведення складних антенатальних станів, як, наприклад, синдром близнюкового перетікання. Участь лікарів буде залежати від рівня їх досвіду, але мета полягає в тому, щоб стажери набули спроможності в усіх питаннях догляду пацієнтів та дорадчих послуг.

Очікується, що до кінця Навчальної Стипендії лікар отримає від FMF Сертифікати спроможності з:

  • УЗД в 11-13 тижнів
  • УЗД у 20-24 тижні
  • Оцінки шийки матки
  • Ехокардіографії плода
  • Допплерівського ультразвуку

Акушери, що зареєстровані у General Medical Council , навчаться здійснювати амніоцентези й біопсії торочкової оболонки (chorionic villi sampling) та одержать відповідні свідоцтва спроможності від FMF.

Стажери матимуть можливість розвивати свої наукові інтереси в медицині матері та плода або брати участь у здійснюваних наукових дослідженнях.

Лікарі, що успішно набудуть всі вищевказані Свідоцтва спроможності і проведуть дослідження, матимуть право на Диплом з медицини плода від Fetal Medicine Foundation.

FMF не проводить жодних практичних навчань поза межами 2-річних навчальних стипендій. Особи, зацікавлені у коротшому часі, можуть бути лише спостерігачами, без жодної практики.

Comments