Міжнародний фонд Мацумае (The Matsumae International Foundation)

Міжнародний фонд Мацумае (The Matsumae International Foundation) оголошує конкурс стипендій 2014-2015 року для спеціалістів зі ступенем PhD (або еквівалентної) у галузі природничих, інженерних наук та медицини. До участі в конкурсі запрошуються дослідники, які не мають японського громадянства.

Умови участі в конкурсі:

• Наявність ступеня PhD (або іншої, яка буде визнана експертами Фонду як еквівалентна)

• Вік до 39 років на момент подачі заявки

• Володіння англійською або японською мовою

Тривалість стажування - від 3 до 6 місяців в період з квітня 2014 р.

Учасники конкурсу вільні у виборі інституту (дослідної лабораторії, університету, національного дослідницького інституту, приватної корпорації), в дослідницькій діяльності якого вони хотіли б взяти участь, проте конкурсантам необхідно самостійно отримати згоду приймаючої організації. Фонд не дає порад чи консультацій з підбору науково-дослідних організацій, що беруть стипендіатів.

Фінансові умови: Фонд надає стипендіату квитки економічного класу від найближчого до його місця проживання міжнародного аеропорту до Токіо і назад. Квитки не можуть бути обмінені на гроші. Щомісячні виплати становлять 240 тисяч йен. Вони призначені для оплати навчання, витратних матеріалів для проведення досліджень, оплати житла і харчування. Стипендіатові надається медична страховка. Стипендія не передбачає фінансову підтримку сім'ї або утриманців. Заява має бути надіслано з рідної країни учасника конкурсу. Не приймаються заяви, відправлені факсом або електронною поштою.

Подробиці на сайті http://www.mars.dti.ne.jp/~mif/