Інститут біомедичних досліджень імені Фрідріха Мішера ( Friedrich Miescher Institute for Biomedical Research ) оголошує набір молодих фахівців для навчання за програмою міжнародної аспірантури ( FMI International PhD Program ) з отриманням ступеня PhD університету м. Базеля .

До участі в конкурсі запрошуються молоді фахівці, що мають академічну ступінь ( магістр, спеціаліст, тощо), яка дає можливість вступу до аспірантури в рідній країні претендента. У конкурсному відборі можуть брати участь студенти, які планують отримати таку ступінь до початку програми FMI.

Основні наукові напрями, представлені в FMI:

1. infection biology
  2. neurobiology
  3. cell biology
  4. developmental biology
  5. biophysical chemistry
  6. structural biology
  7. systems biology
  8. bioinformatics .

Звичайна тривалість PhD програми в Базельському університеті - 4 роки. Формально наукове керівництво здійснює керівник наукової групи , однак аспірант має можливість додатково вибрати наукового керівника з професорів і експертів Університету .

Програма фінансується Швейцарським науковим фондом ( Swiss National Science Foundation ) .

Заявки на участь у програмі приймаються два рази на рік. Зазвичай прийом заявок закінчується в травні і грудні. Шортліст кандидатів , яких запрошують на співбесіду , публікується в січні і червні відповідно.

Заявки подаються онлайн . До заявки необхідно додати копію диплома та CV (максимальний об'єм - 1 сторінка ) . Рекомендаційний лист (хоча б одне) , написане у відповідності із зразком , представленим на сайті , має бути відправлено особою, яка дає рекомендацію , безпосередньо до конкурсної комісії до крайньої дати прийому заявок.

Детальна інформація опублікована на сайті програми : http://www.fmi.ch/training/phd/organization/