Гранти фонду Берінгер-Інгельхайм

     Фонд Берінгер-Інгельхайм щорічно виділяє гранти для виконання дисертаційних досліджень (PhD) перспективними молодими ученим, що спеціалізуються в галузі фундаментальної біомедицини.
     До участі в конкурсі запрошуються молоді фахівці не старше 27 років на момент закінчення прийому заявок, які проживають в країнах Європейського Союзу і за його межами та працюють над дисертацією, що присвячена експериментам в галузі фундаментальних біомедичних досліджень. Перелік наукових напрямів, підтримуваних Фондом, можна знайти в міжнародному журналі Фонду FUTURA (див. архів на офіційному веб-сайті Фонду: http://www.bifonds.de).
     Брати участь у Конкурсі можуть лише ті фахівці, які приступили до роботи над дисертацією не більше ніж за шість місяців до кінцевого терміну подачі заявок. Офіційною датою початку роботи над дисертацією може вважатися дата останнього іспиту на здобуття ступеня магістра, бакалавра, дата прибуття в лабораторію для роботи над дисертаційним дослідженням та ін. Фонд надає перевагу кандидатам, які тільки планують розпочати роботу над дисертацією на момент подачі заявки на грант.
     Грант являє собою щомісячну стипендію, яка спочатку присуджується на два роки з можливим продовженням ще на рік. Додатково фінансується участь стипендіата в наукових заходах; надається можливість участі у семінарах для обговорення роботи стипендіата над дисертаційним проектом; відвідування наукових заходів за участю колишніх і нинішніх стипендіатів Фонду.

     Детальна інформація за посиланням: http://www.bifonds.de/fellowships-grants/phd-fellowships.html