Фундація Ернста Шерінга

Фундація Ернста Шерінга заснована в 2002 році у Берліні як незалежний і некомерційний Фонд, що прагне сприяти розвитку науки і мистецтва. У науці акцент робиться на природничих науках, в мистецтві на сучасному візуальному  мистецтві. Крім того, Фонд сприяє науковому і культурному вихованню дітей та молоді, а також запроваджує діалог між наукою і суспільством.

Рішення про те, як використовувати кошти Фонду здійснюється два рази на рік Радою Фондом, яка складається з видних діячів мистецтва і наук. Науковий комітет консультує Раду Фонду з наукових питань. Рада директорів відповідає за функціонування різних заходів та операції Фонду та публічно представляє Фонд .

Фонд володіє вкладами у розмірі 35 млн. €

 Стипендії Фундації Ернста Шерінга.

Стипендії призначені  для написання кандидатської дисертації. Стипендії Фундації Ернста Шерінга надаються молодим вченим для написання кандидатської дисертації у галузі біології, хімії, медицина та міждисциплінарних галузей (біохімія, біоінформатика тощо). Загалом призначається 7 стипендій на рік найкращим кандидатам для виконання дослідження у кращих наукових та академічних установах світу. Стипендія надається на період 2 роки.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті:

http://www.scheringstiftung.de/lang-en/deutsch/antragstellung/1807