Гранти і стипендії на навчання в Польщі

     Для осіб, зацікавлених освітою в Польщі, існують програми, що дозволяють отримати кошти на її здобуття. Українські студенти мають величезні можливості отримати іноземні стипендії і гранти. Багато грантів і стипендій надають також польські ВНЗ, якщо зауважили у молодого студента потенціал і глибокі знання.

Study tours to Poland – Навчальні тури до Польщі
     STP для студентів є однією з перших циклічних польських програм, спрямованих на молодь із Східної Європи. В рамах цієї програми найкращі студенти з України, Білорусі, Молдови і Росії у віці 18-21 років беруть участь у навчальних турах до Польщі. 
     Детальна інформація за посиланням: http://www.studytours.pl/course/view.php?id=9

Teraz Wrocław – Тепер Вроцлав
     Вроцлавське академічне суспільство, яке співпрацює з програмою Teraz Wrocław, підготувало чудову пропозицію для українців. Учасники проекту можуть брати участь у двотижневому мовному курсі, який фінансує проект Teraz Wrocław.
     Детальна інформація за посиланням: http://terazwroclaw.pl/artykuly/3633/Kursy-polskiego-dla-ukrainskich-studentow/

Стипендіальна програма Уряду Республіки Польща для молодих науковців
     Студіум Східньої Европи Варшавського університету запрошує до участі в стипендіальній програмі Уряду Республіки Польща для молодих науковців. Програма призначена для молодих науковців з України, Білорусі, Молдови, Росії, держав Центральної Азії та Кавказу. Кандидати повинні мати вищу освіту із гуманітарних напрямків, бути у віці до 35 років та володіти польською мовою.
     Детальна інформація за посиланням: http://www.studium.uw.edu.pl/?id=136&nid=200

Стипендіальна програма імені Л. Кіркланда
     Польсько-Американський фонд свободи і Польсько-Американська комісія Фулбрайта оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та Киргизстану. Програма триває 2 семестри, під час яких кандидат навчається в польському вищому навчальному закладі і проходить 2-4 тижневе професійне стажування в державних і приватних установах.
     Детальна інформація за посиланням: http://www.kirkland.edu.pl/mod/resource/view.php?id=19