Гранти Міжнародного стипендіального фонду Хоньо (Honjo International Scholarship Foundation)

Гранти Міжнародного стипендіального фонду Хоньо ( Honjo International Scholarship Foundation ) призначені студентам- іноземцям для навчання на післядипломному рівні (магістратура, аспірантура) в японських університетах. За підсумками конкурсу гранти отримають від 15 до 20 студентів .

Вимоги до учасників програми :

1 . До участі в конкурсі запрошуються студенти- іноземці, які зареєстровані для навчання на післядипломному рівні в японських вузах, що демонструють академічні успіхи і високі моральні якості, та потребують фінансової допомоги.

2 . Претенденти на участь в програмі повинні бути зареєстровані для навчання або прийняті на післядипломний рівень навчання в японському ВНЗ з (після ) 1 квітня 2014 . Для підтвердження цього факту необхідно представити будь-який з наступних документів: свідоцтво про зарахування, лист про прийом або лист, що підтверджує , що студент прийнятий на навчання.

3 . Студенти, зараховані до аспірантури ( PhD Program), повинні мати дату народження не раніше 31 березня 1978. Студенти, зараховані до магістратури - не раніше 31 березня 1983.

4 . Необхідно переконати членів комісії у тому, що стипендіат має можливість працевлаштування після повернення в рідну країну після закінчення курсу навчання в Японії.

5 . Учасник програми повинен продемонструвати відбіркової комісії вміння і бажання бути «послом доброї волі» , внести свій внесок у встановлення добрих міжнаціональних відносин .

6 . Студент повинен бути в змозі підтримати просту розмову на японській мові, оскільки співбесіду проводитиметься на японському.

Стипендія становить від ¥ 150,000 до ¥ 200,000 на місяць залежно від тривалості навчання. Тривалість навчання - від 1 до 5 років - залежить від програми навчання. Для участі в наукових конференціях надається додаткове фінансування.

Детальна інформація про конкурс опублікована на сайті Фонду : http://hisf.or.jp/english/sch-f/