Гранти ім. Фредеріка Бантінга (стажування в Канаді) 2013-2014 р

Щорічна програма грантів імені Фредеріка Бантінга (The Banting Postdoctoral Fellowships) заснована Урядом Канади для підтримки участі в науково- дослідних постдокторських програмах видатних молодих фахівців, громадян Канади і іноземців.
За результатами конкурсу щорічно відбирається 70 кращих претендентів . Стипендіати отримують по $ 70,000 (неоподатковуваних) на рік протягом двох років. Повторне участь у програмі не допускається. У разі виділення додаткових коштів кількість грантів може бути збільшено.
Учасниками Конкурсу можуть бути молоді фахівці, які отримали вчений ступінь у галузі охорони здоров'я, природничих, технічних, гуманітарних або соціальних дисциплінах, що демонструють видають дослідні та лідерські якості. Гранти приблизно порівну розподіляються між трьома основними напрямками, представленими в програмі - медициною, природними і технічними, гуманітарними та соціальними науками.
Приймаючою організацією для стипендіата програми може бути канадський або закордонний університет, дослідницький інститут, клініка, некомерційна організація з потужною дослідницькою базою. Стипендіати, які мають канадське громадянство і отримали освіту в Канаді, в якості приймаючої сторони повинні вибрати закордонний університет або організацію; іноземні фахівці та громадяни Канади, які отримали освіту в зарубіжних університетах , приймаючою стороною вибирають університет (підприємство) у Канаді .