Гранти для навчання в магістратурі Бернського університету (Швейцарія)


Бернський Університет (Universität Bern) повідомляє про проведення конкурсу грантів для навчання в магістратурі університету студентів-іноземців з вересня 2014 року.

 Університет планує виділити шість грантів іноземним студентам , які проявили неабиякі здібності в навчанні в бакалавраті в рідній країні. Гранти надаються для навчання в магістратурі будь-якого факультету Бернського університету, крім напрямків, пов'язаних з біомедицини. Список магістерських програм і факультетів можна знайти на сайті університету: http://www.zib.unibe.ch/content/master/i

Щомісячні виплати стипендіату складуть 1600 швейцарських франків. Слід взяти до уваги, що вартість життя в Швейцарії вище, ніж в інших європейських країнах. Мінімальні щомісячні витрати студента в середньому складають близько 2000 швейцарських франків. Орієнтовна деталізація витрат наведена в розділі FAQs : http://www.int.unibe.ch/content/incoming

Спочатку грант виділяється на 13 місяців навчання, починаючи з 1 вересня 2014 року. Фінансування буде продовжено після закінчення зазначеного строку за умови академічної успішності стипендіата.

Претендувати на участь у програмі можуть іноземні фахівці, які проживають на момент подачі заявки за межами Швейцарії, які отримали диплом бакалавра в університеті ПОЗА Швейцарії. Диплом бакалавра повинен бути отриманий не пізніше липня 2014 року. Спеціальність в дипломі повинна збігатися з магістерської програмою , обраної для вивчення в Бернському університеті.

Відбір кандидатів на участь у програмі проходить кілька етапів. На першому етапі комісія розглядає надіслані заявки з урахуванням відповідності всім формальним вимогам до документів. На наступному етапі зі списку претендентів відбираються кандидати, кваліфікація , академічна успішність, мотивація і потенціал яких з точки зору відбіркової комісії робить їх найбільш перспективними кандидатами на участь в програмі.