Фонд Рокфеллера

Фонд Рокфеллера підтримує галузь охорони здоров’я у вигляді грантів на конференції та семінари, створення навчальних програм, програмний розвиток і програмні інвестиції, а також публікації та дослідження.
Фонд Рокфеллера здійснює технічне сприяння підприємствам, допомагає в підборі службовців, надає стипендії (в тому числі і приватним особам), стартовий капітал, а також довгострокову допомогу підприємствам та організаціям, чия діяльність узгоджується з програмними темами фонду.

Програмні теми фонду охоплюють наступні галузі
  • Охорона здоров’я: підтримує проекти для охорони здоров’я в країнах, що розвиваються.
  • Демографія: підтримує стратегію мобілізації ресурсів на задоволення запитів щодо плануванню сім’ї та послуг щодо репродуктивного здоров’я
  • Спеціальні міжнародні ініціативи та інтереси
Фонд Рокфеллера виділяє гранти в розмірі від $ 500 до $ 2500 тис.
Для подачі заявки на отримання фінансування необхідно надіслати на адресу фонду опис запропонованого проекту чи діяльність організації з чітко окресленими планами і темами; вичерпний план загального фінансування проекту: на час подачі заявки та після; список кваліфікаційного рівня та досягнень претендентів і організаційної структури підприємства; а також надати список публікацій, раніше отриманих грантів та щорічний звіт.
Заявки на розгляд можна подавати у будь-який час. Рада фонду для призначення грантів збирається що року в березні, червні, вересні та грудні.

Детальніше про діяльність фонду можна дізнатися тут.
Comments