FMI International PhD Program з отриманням ступеня PhD університету м. Базеля.

Інститут біомедичних досліджень імені Фрідріха Мішераоголошує набір молодих фахівців для навчання за програмою міжнародної аспірантури FMI International PhD Program з отриманням ступеня PhD університету м. Базеля.
Програма фінансується Swiss National Science Foundation.
До участі в конкурсі запрошуються молоді фахівці, що мають академічну ступінь (магістр, спеціаліст, тощо), яка дає можливість вступу до аспірантури в рідній країні претендента. У конкурсному відборі можуть брати участь студенти, які планують отримати таку ступінь до початку програми FMI.

Основні наукові напрями:
  • infection biology
  • neurobiology
  • cell biology
  • developmental biology
  • biophysical chemistry
  • structural biology
  • systems biology
  • bioinformatics
Звичайна тривалість PhD програми в Базельському університеті - 4 роки.

Заявки подаються онлайн. До заявки необхідно додати копію диплома та резюме (максимальний об'єм - 1 сторінка).
Рекомендаційний лист, написаний у відповідності із зразком, представленим на сайті, має бути відправлено особою, яка дає рекомендацію, безпосередньо до конкурсної комісії до крайньої дати прийому заявок.

Детальна інформацію, щодо умов конкурсу та контакти конкурсної комісії можна отримати тут.