Науково-педагогічне стажування в Економічному університеті м. Краків, Польща

Шановні співробітники БДМУ!

Інформуємо про можливість проходження науково-педагогічного стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації на базі Економічного університету у місті Краків, Польща, організованого за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Європейська ліга професійного  розвитку».

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дати проведення стажування: 08-26 січня 2018 року.

08-19 січня ─ дистанційні онлайн-курси та індивідуальна робота

24-26 січня ─ виїзний модуль

Програма стажування (додається) складається з трьох модулів:

1.       Новітні та інноваційні методики викладання.
  2.       Система вищої освіти в Польщі.
  3.       Система вищої освіти у Європі.

Економічним університетом видається сертифікат на 108 годин усім учасникам стажування.

Вартість участі – 240 Євро.

З цієї суми 40 євро оплачується наперед за проходження дистанційного навчання, а решта 200 євро сплачується в м. Краків для участі у виїзному модулі з метою отримання сертифікату.

У вартість включено:

• програму стажування;
  • проживання в гуртожитку Економічного університету м. Краків.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 15 грудня 2017 р.

Детальна інформація за посиланням:

Ċ
Відділ міжнародних зв’язків (Підрозділ БДМУ, Чернівці),