ПОЛЬСЬКИЙ ЕРАЗМУС+ ДЛЯ УКРАЇНИ МЕДИЧНОЇ

Шановні студенти — медики!

Польсько — українська програма стажування та розвитку для медиків з України вперше в історії польсько — українських відносин в сфері медицини організувала для Вас літні практики (стажування) - як обов’язкові практики від Вашого вузу так і стажування за власним бажанням в польських лікарнях (для студентів лікувальних факультетів), польських аптеках (для студентів фармацевтичних факультетів) та польських стоматологічних клініках і стоматкабінетах - для студентів стоматологів.
     Стажування можуть проходити студенти всіх курсів, студенти-інтерни.
     Тривалість стажування – у випадку стажування за власним бажанням – від 3-х днів, 5,6, 7, 8 днів…. місяць - 1,5 місяці – СТУДЕНТ визначає САМОСТІЙНО! Тривалість обов’язкової практики – згідно вимог до обов’язкової практики.

Інформація щодо практик/стажувань:
1. Згідно з домовленістю організаторів Програми з керівництвом більшості українських медичних вузів — факт проходження літньої практики в Польщі буде визнаватись Вашими вузами.
2. З цією метою Організатори Програми забезпечать надання офіційного документу - підтвердження від польських лікарень про проходження Вами такої практики (дата, тривалість, назва лікарні, відділення, навики, якими оволодів студент).
3. Період, протягом якого тривають практики — з (кінець сесій літніх) по 26 серпня 2016 року.
4. Проходження дистанційних курсів з польської медичної термінології та здача іспиту відбувається з відповідним графіком в передсесійний період з 15.02. – 04.06.2016року.
5. Місце проходження практик — польські лікарні (для студентів лікувальних факультетів), польські аптеки (для студентів фармацевтичних факультетів) та польські стоматологічні клініки і стоматкабінети - для студентів стоматологів.
6. Наприклад, тривалість практик для 4-го курсу лікувальних факультетів — 1 місяць, згідно з вимогами Ваших вузів (1 тиждень — терапія, 2 — хірургія, 3 - акушерство — гінекологія, 4 — педіатрія).
7. Тривалість практик для інших курсів та факультетів — довільна, але з врахуванням вимог вузів та бажання студента.
8. Умови участі у літніх практиках:
8.1. Бажання студента.
8.2. Знання польської медичної термінології.
- підтверджене сертифікатом учасника Варшавського інтенсив-курсу з польської медичної термінології,
- або підтверджене сертифікатом дистанційних курсів з польської медичної термінології(які відкриваються на базі київського бюро Фундації “Відкритий Діалог” з 15 лютого 2016)
8.3. Терміни набору бажаючих поїхати на літню практику — до 1 травня 2016 року.
8.4. Проживання, харчування, страховка відповідальності перед польськими пацієнтами на час проходження практики — за кошт студента.
9. В більшості лікарень, аптек та стоматкабінетів існує можливість підробити (в час, вільний від стажувань).
10. Кількість місць на літні практики чітко визначається кожною польською лікарнею, тому розподіл практикантів відбувається відповідно до встановлених лімітів.

Всіх охочих взяти участь в зазначеній програмі просимо звертатись у відділ міжнародних зв'язків!
(58-58-11)