ЗДОБУТТЯ СТУПЕНІВ МАГІСТРА ТА ДОКТОРАНТА У ВНЗ КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

опубліковано 16 трав. 2016 р., 05:08 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 16 трав. 2016 р., 05:10 ]
    Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє, що Міністерство комерції Китайської Народної Республіки запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра та докторанта.
    Обов'язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:
1. Бути державним службовцем або працівником університету чи дослідницького інституту, працювати у ЗМІ. За інформацією китайської сторони перевага надаватиметься кандидатам, що працюють на керівних посадах.
2. Мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму або диплом магістра (Master) для подачі на докторантську програму (PhD).
3. Мати відповідний рівень володіння китайською або англійською мовою.
    Документи приймаються від осіб віком до 45 років.
    Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись на сайтах: www.csc.edu.cn/laih.ua або www.campuschina.org та подати відповідний пакет документів (не пізніше 31.05.2016) до Департаменту координації міжнародних програм Мінекономрозвитку.
    Звертаємо увагу, що кандидатури обираються китайською стороною. Результати відбору будуть повідомлені кандидату канцелярією радника з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні до кінця серпня 2016 року.
    Усіх бажаючих взяти участь просимо звернутися у відділ міжнародних зв'язків до 20.05.2016 р.