В БДМУ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ

опубліковано 17 черв. 2014 р., 23:47 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.

13 квітня в Буковинському державному медичному університеті було організовано круглий стіл “Академічна мобільність студентів як пріоритет розвитку медичної освіти у контексті реформування медицини України”. В заході взяли участь викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького торгово-економічного інституту Київського торгово-економічного університету.

Під час зустрічі

Модератором зустрічі виступила професор Алла Борисюк, помічник ректора з питань іміджевої політики. З основними напрямами та програмами, за якими здійснюється академічна мобільність студентів Буковинського державного медичного університету присутніх ознайомила Мар’яна Мочернюк, начальник відділу міжнародних зв’язків БДМУ. Про участь у міжнародному проекті “ERASMUSMUNDUS” розповіла Вікторія Юзько, член студради, студентка 6 курсу БДМУ.

Андрій Гев’юк, кандидат політичних наук Чернівецького національного університету поділився з присутніми досвідом проходження практики закордоном студентами ЧНУ. Стосовно проблеми професійної орієнтації та академічної мобільності студентів виступив Ігор Бабюк, практичний психолог, залучений спеціаліст Обласного центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді.

Член студради, студентка 4 курсу ЧТЕІКНТЕУ Анна Сушко ознайомила присутніх з особливостями участі студентів свого навчального закладу в програмах академічної мобільності. Активну участь у дискусії брали Світлана Лукаш, член студради ЧТЕІКНТЕУ, Євгенія Парастив’юк, член студентського наукового товариства БДМУ.