Новини‎ > ‎

ВАЖЛИВО! ЩОДО МОЖЛИВИХ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ПЕРЕБУВАННЯ У ЛІВІЇ

опубліковано 16 лют. 2017 р., 01:18 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 16 лют. 2017 р., 01:18 ]

Вельмишановні колеги!

Міністерство охорони здоров’я України попереджує щодо можливих негативних наслідків працевлаштування та перебування в у Лівії.

За інформацією Міністерство закордонних справа України, в Державі Лівії наразі вкрай складна безпекова ситуація. У зв’язку з тривалою громадянською війною у Лівії МЗС постійно застерігає громадян України про небезпеку поїздок до цієї країни та закликає негайно залишити її територію. Незважаючи на застереження МЗС, українські медичні працівники продовжують працевлаштовуватись у лівійських медичних закладах, у тому числі – через компанії, що надають послуги з працевлаштування.

МЗС інформує, що до Посольства України в Туніській Республіці в січні 2017 року звернулася громадянка України Лозовська Б.В., 1987 р.н., та повідомила про шахрайські дії представників компанії-посередника «Єврохолдинг», яка надає послуги працевлаштування українського медичного персоналу в Лівії.

Згідно з інформації заявниці, контракти, які укладаються з українськими медиками, кардинально відрізняються від обіцяних посередником умов праці. Крім того, за свої послуги посередники авансом беруть гроші, які в разі відмови від послуг агента заявнику не повертаються, або повертаються за умови, якщо громадянином буде знайдено іншу кандидатуру на відправку на роботу до Лівії.

Просимо Вас взяти вищезазначену інформацію до відому і бути обережними у разі пошуку роботи в закордонних медичних установах.