Участь у тижневому навчальному обміні

опубліковано 17 жовт. 2013 р., 23:46 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 17 жовт. 2013 р., 23:57 ]

Шановні студенти!

Оголошується набір на участь у тижневому обміні з Університетом медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Молдова), одним із партнерів БДМУ. Обмін, в якому візьмуть участь 12 студентів нашого університету, проходитиме у період з 18 по 23 листопада 2013 року.

До участі запрошуються студенти 3-6 курсів навчання, які мають великий середній бал академічної успішності (4,5). Володіння румунською мовою буде перевагою, оскільки лекції читатимуться російською та румунською мовами.

Університет медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану забезпечує проживання у гуртожитку, навчальну програму та культурні заходи. Харчування та транспортні витрати учасники беруть на себе.

Заявки на участь приймаються до 1 листопада 2013 року.

Всіх бажаючих взяти участь просимо звертатися

у відділ міжнародних зв’язків!

(58-58-11)