СТИПЕНДІЇ МЗС РУМУНІЇ НА 2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

опубліковано 10 лют. 2015 р., 01:24 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎
Шановні студенти, магістри та аспіранти!

Інформуємо, що  МЗС Румунії виділено 85 стипендій для студентів із зарубіжних країн, що не є членами ЄС для безкоштовного навчання у 2015-2016 навчальному році у вищих навчальних закладах Румунії.
     Навчання проводитиметься за такими спеціальностями як економіка, фінанси, сільське господарство,медицина, мистецтво, журналістика, політичні та суспільні науки.
     Румунська сторона сплачує студентам  I-IV курсів стипендію в розмірі 65 євро, магістрам - 75 євро та аспірантам - 85 євро. Крім цього, всі стипендіати забезпечуються безкоштовними місцями в гуртожитках.
     Обов'язковою умовою навчання в румунських ВНЗ є володіння румунською мовою. У разі, якщо кандидат не володіє румунською мовою він може бути зарахований на річні мовні підготовчі курси.

Особи, зацікавлені в отриманні вищої освіти в Румунії мають до 05.03.2015 p. надіслати до Міністерства комплект необхідних документів.

Перелік необхідних документів та аплікаційні форми можна знайти тут.