СТАЖУВАННЯ ДЛЯ МЕДИКІВ В ЖЕШУВІ, ПОЛЬЩА

опубліковано 3 трав. 2017 р., 23:02 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 5 трав. 2017 р., 04:05 ]

Шановні студенти та співробітники університету!

Спеціалізована лікарня "Про-Фамілія"
Медичний Факультет Університету Жешова

Регіональний Навчальний Центр Реабілітації для дітей та молоді в Жешуві за підтримки адміністрації Підкарпатського Воєводствова та Інституту Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці

Запрошує на наукове медичне стажування до Польщі, що проходитиме з 04.06.2017 по 08.06.2017р.

Після успішного завершення програми учасники отримають сертифікат про проходження наукового стажування –  108 академічних годин (36 год лекторних занять та 72 год самоосвіти)

Дедлайн реєстрації: 13 травня 2017 року.
Місце проведення: Львів, Жешув

Програму стажування, перелік спеціалізацій для проходження стажування та іншу додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті ІМАНС : http://www.imans.eu/.