ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД В ІРАНІ

опубліковано 27 квіт. 2017 р., 05:27 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 2 трав. 2017 р., 23:15 ]

Шановні студенти та співробітники університету!

За дорученням Міністерства Освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що з 13 по 17 серпня 2017 р. в Ісламській Републіці Іран відбудеться Вісімнадцята міжнародна студентська олімпіада з математики та Десята міжнародна студентська олімпіада з хімії.

Українські студенти, які бажають взяти участь у згаданих олімпіадах мають до 1 липня 2017 року у складі груп до п'яти осіб та одного чи двох викладачів направити свої дані (прізвище, ім'я, по-батькові) на електронну адресу Центру студентських олімпіад IPI olympiad@sanjesh.org. Витрати на проживання та харчування (крім авіаквитків) забезпечуватиме Організація оцінювання якості освіти Ірану.

Більш детальна інформація щодо програм згаданих олімпіад, а також зразки питань та анкети учасників розміщені на сайті http://olympiad.sanjesh.org/.