Програма "Студенти-медики без кордонів" за підтримки Ліонського Клубу, Відень Австрія

опубліковано 10 лют. 2014 р., 02:14 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 10 лют. 2014 р., 02:15 ]

Студенти 4-5 курсу навчання нашого вишу мають прекрасну можливість взяти участь у програмі Ліонського Клубу, «Студенти-медики без кордонів» та пройти літню практику у клініках Австрії, тривалістю 4 тижні. Основними критеріями відбору є:

денна форма навчання, 4-5 курс, знання німецької мови (рівень В2) та середній бал не нижче 4.2. Учасникам надається стипендія та проживання. Бажаючі студенти, які відповідають вищевказаним критеріям можуть звертатись у відділ міжнародних зв’язків, маючи з собою ксерокопію всіх сторінок залікової книги, довідку з деканату про середній бал за весь період навчання, ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту, написані німецькою мовою біографію, мотиваційний лист, (розмір 1 сторінка, одинарний інтервал, 14 шрифт), рекомендаційний лист щодо знання німецької мови та/або сертифікат закінчення курсів.

Остаточний термін подачі заявки – 17.02.2014 р.

За більш детальною інформацією прошу звертатись до відділу міжнародних зв’язків.

Мочернюк М.І.

начальник відділу міжнародних зв’язків