ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ФОРУМ "ДИСКРИМІНАЦІЯ В УКРАЇНІ: ВІД УСВІДОМЛЕННЯ ДО ПРОТИДІЇ"

опубліковано 4 серп. 2016 р., 23:40 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 4 серп. 2016 р., 23:41 ]
    4-5 листопада 2016 року у м. Києві відбудеться Перший Всеукраїнський студентський форум “Дискримінація в Україні: від усвідомлення до протидії”. Зазначений захід є спільною ініціативоюУповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Ради Європи в рамках спільного проекту ЄС/Рада Європи “Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні”.

Мета Форуму – об’єднати студентську молодь, провідних українських та міжнародних експертів з питань дискримінації, громадських діячів та активістів для обміну знаннями, думками та досвідом щодо розуміння проблем, які охоплюються поняттям дискримінація; спонукати молодь до пошуку наукових та практичних шляхів вирішення проблем забезпечення рівності в українському суспільстві. Передбачається, що Форум слугуватиме майданчиком для різних інтерактивних заходів (панельні дискусії, мастер-класи, “public talks”, дебатні клуби, документальне кіно та інше).

До участі у Форумі запрошуються студенти різних спеціальностей 3-6 курсу навчаннящо презентують вищі навчальні заклади всіх регіонів України. Бажаючі взяти участь у роботі Форуму мають заповнити реєстраційну форму он-лайн за посиланням: http://goo.al/forms/vnOPSIOp6eoQSkKvl.

Студенти, які хотіли б презентувати власне бачення проблеми, запропонувати нові ідеї і підходи до її вирішення, мають можливість взяти участь у Конкурсі есе. Автори найкращих есе презентуватимуть своє розуміння проблематики в процесі роботи панельних дискусій Форуму. Переможці Конкурсу есе візьмуть участь у Світовому форумі за демократію, який відбудеться 7-8 листопада 2016 року у м.Страсбург, Франція. Всі витрати покриваються Радою Європи. Інформацію щодо вимог Конкурсу есе можна знайти за посиланням: discriminationua@gmail.соm.

Учасникам з інших регіонів України забезпечується проживання та харчування, компенсуються витрати на проїзд до та з місця проведення Форуму у межах вартості тарифу “купе” або другого класу потягів “Інтерсіті”. Місце проведення Форуму – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.