ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА З УНІВЕРСИТЕТУ САНТЬЯГО-ДЕ-КОМПОСТЕЛА

опубліковано 15 трав. 2015 р., 00:56 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 15 трав. 2015 р., 00:56 ]

Вельмишановні колеги!

В університеті продовжується цикл онлайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго-де-Компостела, Іспанія. Чергова онлайн-лекція на тему: «Генетичні ліподистрофії» відбудеться 21 травня о 14:00 в приміщенні Великого конференц залу БДМУ за адресою Театральна площа 2, другий поверх. Лекцію читатиме професор Давід Араухо-Віляр, доктор медичних наук, заступник декана факультету медицини та одонтології, який відповідає за викладання клінічних дисциплін та є координатором практичної підготовки медичних фахівців в лікарнях університетського комплексу Сантьяго-де-Компостела. Онлайн-лекція проводитиметься англійською мовою.

До слова

Професор Давід Араухо-Віляр є президентом та засновником Асоціації ліподистрофій Іспанії.

Ліподистрофії — це дегенеративні зміни жирової тканини. Види та типи ліподистрофій, що мають генетичний характер несуть загрозу життю та пов’язані із виникненням хронічних патологій та вірусом СНІДУ.