ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ ОБМІНУ З УНІВЕРСИТЕТОМ М. ФОДЖА (ІТАЛІЯ)

опубліковано 27 жовт. 2017 р., 01:41 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 27 жовт. 2017 р., 01:43 ]

Шановні студенти!

В рамках підписаної угоди з Університетом м. Фоджа відділ міжнародних зв’язків відкриває конкурс на участь у проекті академічної мобільності Erasmus+ за напрямом KA107.

Участь у проекті передбачає проходження навчання в італійському університеті терміном 5 місяців. В період навчання відібрані студенти отримуватимуть щомісячну стипендію в розмірі 850 євро; дорожні витрати покриваються грантом у сумі до 275 євро.

До участі у відборі запрошуються студенти 4-го та 5-го курсів.

Вимоги до претендентів:

─   середній бал вище 4.0;

─  володіння англійською мовою на рівні В1 (наявність сертифікату міжнародного зразка є перевагою);

─  володіння італійською мовою (необовязково, проте буде перевагою);

─  наявність дійсного закордонного паспорту.

Всіх зацікавлених просимо подати заявку на участь у відділ міжнародних зв’язків до

15 листопада 2017 р.

ĉ