ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ ОБМІНУ З УНІВЕРСИТЕТОМ М. ФОДЖА (ІТАЛІЯ)

опубліковано 17 трав. 2017 р., 23:26 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 17 трав. 2017 р., 23:27 ]
Шановні студенти!

В рамках підписаної угоди з Університетом м. Фоджа відділ міжнародних зв’язків відкриває конкурс на участь в двох проектах академічної мобільності:
- MUSA (Mobilità Universitaria Sport e Alimentazione) – 1 місце
- MOBIS (Mobilità Incoming Studio) – 1 місце

Участь в проектах передбачає проходження навчання терміном 5 місяців в італійському університеті. Студенти, які будуть відібрані конкурсною комісією, отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 1480 євро. Дорожні витрати покриваються грантом, проте не повинні перевищувати 592 євро.

До участі у конкурсному відборі запрошуються студенти 4-го та 5-го курсів (станом на 01.09.2017 р.).     Вимоги до претендентів:
- середній бал вище 4,3;
- володіння англійською мовою на рівні В1;
- володіння італійською мовою (необов’язково, проте буде перевагою).

Всіх зацікавлених просимо подати заявку на участь у конкурсі у відділ міжнародних зв’язків
до 26 травня 2017 р.

ĉ