ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ОБМІНУ З УНІВЕРСИТЕТОМ М. ЛЮБЕК (НІМЕЧЧИНА)

опубліковано 31 січ. 2018 р., 00:52 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Шановні студенти!

Інформуємо, що Університет м. Любек продовжив програму студентських обмінів, у зв’язку з чим відділ міжнародних зв’язків оголошує конкурсний відбір на участь у зазначеній програмі. У поточному році стажування студентів проходитиме з 9 липня по 31 серпня. Відібраним учасникам надається стипендія та житло.

До участі у конкурсному відборі запрошуються студенти 4-5 курсів, які мають середній бал не нижче 4,2 та володіють німецькою мовою на рівні В2.

Для подачі заявки просимо надати у відділ міжнародних зв’язків наступні документи:

- копія закордонного паспорту;
- копія сертифікату володіння німецькою мовою (за наявності);

Заявки приймаються до 28 лютого 2018 року.