ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМАХ МОБІЛЬНОСТІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ERASMUS+

опубліковано 19 груд. 2018 р., 23:41 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 груд. 2018 р., 23:41 ]
Шановні студенти!

В рамках програми Erasmus+ за напрямом KA107 «Мобільність у сфері вищої освіти» БДМУ співпрацює з Університетом м. Фоджа (Італія), Університетом Аристотеля в м. Салоніки (Греція) та Університетом медицини і фармації м. Крайова (Румунія). Згідно підписаних угод про академічну мобільність відділ міжнародних зв’язків оголошує конкурс на відбір учасників.

Участь в проектах передбачає проходження навчання в партнерських установах терміном 5 місяців. В період навчання відібрані студенти отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі до 800 євро; дорожні витрати покриваються грантом, сума покриття визначається кожною партнерською установою окремо.

До участі в відборі запрошуються студенти 4-го та 5-го курсів Вимоги до претендентів:
- середній бал вище 4,2;
- володіння англійською мовою на рівні В1/B2.

Всіх зацікавлених просимо подати заявки на участь у конкурсному відборі до відділу міжнародних зв’язків не пізніше 27 грудня 2018 р.