Обмін досвідом з Державним університетом медицини і фармації ім.Н.Тестеміцану, (Молдова)

опубліковано 9 груд. 2013 р., 02:32 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

У рамках поїздки, впродовж 18-23 листопада, студенти БДМУ брали активну участь у студентському житті державного медичного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміціану. Лікар-інтерн Анатолій Андрієць та студенти Вікторія Юзько, Володимир Маковський, Ірина Бабенчук, Ніна Хащова, Марія Бобак, Тетяна Падурару, Юлія Білоока, Анна Рибарчук, Вікторія Бігунець, Дойніца Попеску, Анастасія Пушкашу були присутні на лекціях та практичних заняттях.

Студенти БДМУ мали унікальну можливість відвідати медичні бази університету, бути присутніми на операціях та під час пологів. Також, відвідати цент симуляції – один із найбільших в Європі в якому, знаходяться муляжі та ендоскопічні тренажери. Всі студенти проходили практичні навички на людях-симулянтах, які спеціально навчені імітувати певну хворобу. Також, студенти відвідали музеї анатомії людини. Студенти із Молдови влаштували прекрасну культурну програму в рамках, якої наші студенти відвідали винний завод Кріково.

За умовами угоди, яка була підписана 21 листопада, Асоціація студентів і резидентів у медицині в Молдові та Студентське наукове товариство БДМУ сприятимуть двостороннім відносинам у реалізації проектів та участі студентів-медиків у зміцненні здоров’я населення двох країн. Також дана співпраця покликана сприяти покращанню підготовки фахівців в галузі охорони здоров’я.