Новини‎ > ‎

Міжнародна Літня Академія «Ревматологія. Міждисциплінарний підхід»

опубліковано 13 бер. 2014 р., 00:51 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

«Ревматологія. Міждисциплінарний підхід»

 13 – 27 липня 2014 р., м. Лейпциг та м. Берлін (Німеччина)

   Академія «Ревматологія. Міждисциплінарний підхід», яка пропонує молодим лікарям, які мають спеціалізацію в ревматології та імунології, чудову можливість підвищення кваліфікації. Лекції відомих німецьких експертів та практичні заняття допоможуть учасникам розвинути свої навички в діагностиці та терапії ревматичних захворювань. Крім того, заплановані відвідування ряду науково-дослідних установ, що діють при клініці Charité в Берліні. Велика культурна та екскурсійна програма доповнює двотижневу літню академію.

   Цільова група

   Літня Академія призначена для аспірантів, докторантів та молодих викладачів медичних вузів України, Білорусі, Молдови, Грузії та Вірменії. Вік учасників до  35 років.

   Проект фінансується Німецької службою академічних обмінів (DAAD). Надані 20 стипендій покривають витрати на проживання, харчування (сніданок і обід), теоретичні та практичні навчальні курси, а також культурно-екскурсійну програму. Додатково, після прибуття в Лейпциг, виплачується фіксована сума в якості компенсації дорожніх витрат.

Порядок подачі заявки:

   Заявка подається електронною поштою і повинна містити наступні документи.

  - Заповнений та підписаний бланк заявки з приклеєною фотографією;

 - Нотаріально засвідчені копії свідоцтв про освіту (диплом про вищу освіту з додатком або залікова книжка/академічна довідка за весь період навчання) та їх завірений переклад на німецьку або англійську мову;

 - Один рекомендаційний лист від викладача/професора медичного вузу. Підпис особи, яка рекомендує особу повинна бути завірена печаткою ВНЗ;

 - Рівень володіння німецькою мовою (не нижче B1 за Європейською системою рівнів володіння іноземною мовою) необхідно підтвердити за допомогою одного з таких сертифікатів: свідоцтва про складання іспиту OnDaF, сертифікатів Інституту ім. Гете, TestDaF, DSH, DSD II або ÖAD. У виняткових випадках інші довідки про пройдені курси німецької мови будуть також  розглядатися.

Останній термін подачі заявки: 24.03.2014

Доплата за участь становить 150€.

 

Comments