Літнє стажування в Австрії та Німеччині для студентів БДМУ

опубліковано 22 вер. 2014 р., 00:44 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Студенти 4-5 курсу навчання нашого вишу мають прекрасну можливість взяти участь у 2 програмах літнього стажування: програмі Ліонського Клубу, «Студенти-медики без кордонів» та пройти літню практику у клініках Австрії, тривалістю 4 тижні, а також відповідно до підписаної двосторонньої угоди між БДМУ та Університетом м. Любек, Німеччина, пройти літню практику в Університетській клініці Університету м. Любек, тривалістю 9 тижнів. Основними критеріями відбору є: денна форма навчання, 4-5 курс, знання німецької мови (рівень В2) та середній бал не нижче 4.2. Учасникам надається стипендія та проживання. Бажаючі студенти, які відповідають вищевказаним критеріям можуть звертатись у відділ міжнародних зв’язків, маючи з собою ксерокопію всіх сторінок залікової книги, довідку з деканату про середній бал за весь період навчання, ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту, написані німецькою мовою біографію, мотиваційний лист, (розмір 1 сторінка, одинарний інтервал, 14 шрифт), рекомендаційний лист щодо знання німецької мови та/або сертифікат закінчення курсів.

За більш детальною інформацією прошу звертатись до відділу міжнародних зв’язків.

Кінцевий термін подачі заявок – 20 грудня 2014 року.

З повагою,

Мар’яна Мочернюк