ЛІТНЯ ШКОЛА В ДУБРОВНИКУ (ХОРВАТІЯ)

опубліковано 16 лют. 2015 р., 01:25 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

1-10 серпня 2015 р.

Асоціація EMSA в Загребі та Студентська спільнота Хорватської медичної асоціації м. Загреб запрошують студентів з усього світу взяти участь в літній школі, метою якої є обмін досвідом та набуття знань з невідкладної медичної допомоги. В даному заході можуть брати участь студенти, які на момент початку навчання закінчили принаймні 3 курси медичного факультету.

Під час навчання в літній школи ви зможете опанувати практичні навички, повторити або розширити свої знання з наступних тем:

•     серцево-легенева реанімація;
  •     черепно-мозкова травма;
  •     основні хірургічні навички;
  •     невідкладні стани в педіатрії;
  •     ведення пацієнтів із травмою;
  •     різноманітні невідкладні стани (утоплення, отруєння, переохолодження і т.д.);
  •     принципи критичного мислення медичних працівників.

Наукова частина складатиметься з лекцій, інтерактивних семінарів, практичних занять і щоденного обговорення окремих випадків. Заняття проводитимуться експертами в області невідкладної медичної допомоги. Кожного дня після занять заплановані різні культурні заходи, які дадуть вам змогу ознайомитись із архітектурою міста.

Кількість учасників обмежена. Задля ефективної роботи організатори оберуть 50 студентів, не більше ніж 6 з однієї країни. Під час відбору конкурсна комісія буде звертати особливу увагу на мотиваційний лист.

Вартість участі становить 600 євро. Ціна включає:

- проживання (9 днів та 8 ночей);

- триразове харчування;

- проходження курсу (всі матеріали та здачу іспиту);

- сертифікат «Intermediate Life Support Certificate», виданий Європейською радою з реанімаційних заходів (European Resuscitation Council);

- поїздку на острів Локрум;

- поїздку на острів Лопуд в останній день літньої школи;

- участь в культурних заходах згідно програми.

Всіх бажаючих просимо звертатись до відділу міжнародних зв’язків.

(тел. 58-58-11)