МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ THE COINS

3-8 березня 2014 р.

м. Вільнюс, Литва

Студентська спільнота Вільнюського університету запрошує студентів та молодих науковців представити результати своїх наукових пошуків на Міжнародний науковій конференції The Coins.

Конференцію буде поділено на дві великі секції:

1) біологічні науки — біологічна медицина, біохімія, біофізика, молекулярна біологія, біотехнології та ін.;

2) природничі науки — геологія, географія, гідрологія та ін.).

До розгляду приймаються тези написані англійською мовою на вищезазначені теми, обсяг яких не перевищує 250-300 слів.

Окрім пленарних засідань, учасники матимуть змогу прослухати лекції провідних науковців з Литви, Білорусі, Великобританії, Латвії та інших країн, а також взяти участь у культурній програмі заходу.

Вартість участі складає 40 євро (включає: проживання, матеріали конференції, кави-брейки, обіди, наукову програму, культурну програму).

Кінцевий термін реєстрації тез: 14 лютого 2014 р.

Кінцевий термін реєстрації в якості вільного слухача: 23 лютого 2014 р.

Всіх бажаючих просимо звертатись до відділу міжнародних зв’язків

(тел. 58-58-11)