МІЖНАРОДНА МЕДИЧНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ В М. ЛЯЙДЕН

м. Ляйден, Нідерланди

11-15 березня 2015

Міжнародна медична студентська конференція в Ляйдені дає студентам можливість представити свої медичні дослідження, обговорити їх результати, відвідати навчальні лекції. Конференція відбудеться в Медичному центрі університету м. Ляйден.

Кінцевий термін подачі тез: 3 листопада 2014 р.

Вимоги до тез:

• повинні бути написані англійською мовою;
  • обсяг не більше 2500 символів;
  • мають бути написані в правильному форматі: вступ, мета, матеріали та методи, результати, висновок, 3 ключових слова;
  • дослідження, на якому базуються тези, повинно проводитися під час навчання в університеті та завершено не пізніше ніж через два роки після закінчення вузу.

Тези прийматимуться з будь-якого напрямку медицини, за винятком фармації та стоматології. Основні теми:

•  ангіологія та регенеративна медицина;
  •  імунітет, інфекції та імунологічна толерантність;
  •  неврологія;
  •  старіння;
  •  патогенез онкозахворювань та терапія;
  •  інновації в методиках лікування та якість медичної допомоги;
  •  медична візуалізація.

Ціна реєстрації:

Для активних учасників:

1)  повний пакет – 80 євро: повна соціальна програма, 2 дні конференції (включаючи обіди і кава-брейки), прощальна вечірка, екскурсійна програма після конференції, 2 ночі в тризірковому готелі зі сніданком;

2)  частковий пакет – 35 євро: повна соціальна програма, 2 дні конференції (включаючи обіди і кава-брейки), прощальна вечірка, екскурсійна програма після конференції.

*існує можливість бронювання готельного номеру на додаткові дні (до чи після конференції) за 37,50 євро/ніч

Для пасивних учасників:

1) повний пакет – 15 євро: 2 дні конференції (включаючи обіди і кава-брейки), прощальна вечірка;

2) частковий пакет – 10 євро: 1 день конференції (включаючи обід і кава-брейки), прощальна вечірка.

Оплата повинна бути здійснена до 31 січня.

Активні учасники мають можливість отримати грошові винагороди у розмірі від 125 до 1500 євро.

Всіх бажаючих просимо звертатись до відділу міжнародних зв’язків!

тел. 58-58-11