ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРІОРИТЕТИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ – 2018: ТЕОРЕТИЧНА ТА ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ»

Новий Сонч, Польща
26-29 червня 2018 р.

Організатор - Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University

Секції
1) Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
2) Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).
3) Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).

Умови Участі
Вартість участі у конференції складає 50 євро, або 210 польських злотих.
Для студентів участь у конференції – безкоштовна
Передбачено лише безпосередню очну участь. Дистанційної участі в конференція не передбачає
За підсумками конференції, учасникам конференції надається відповідний сертифікат, а тези доповідей будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції (надається учасникам після конференції), який буде також розміщений на сайті університету. Збірнику буде надано ISBN.

Вимоги до оформлення тез доповіді

─ Мова тез: англійська, українська, польська, російська.
─ Обсяг тез – до двох сторінок формату А4 без таблиць та іллюстрацій.
 Кількість авторів – один.
─ Параметри сторінки: всі поля – 2 см, орієнтація сторінки – книжкова. Міжрядковий інтервал – полуторний. Розмір абзацного відступу – 1,25 см. Шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14 пт.
─ Посилання на джерела згідно національних стандартів до публікацій у фахових виданнях.

Трансфер та проживання
Трансфер та проживання учасники конференції забезпечують собі самостійно.
З України, для бажаючих, можливий організований виїзд (26-29 червня 2018р.) Орієнтована вартість організованого трансферу та проживання – 165 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Львів-Новий Сонч-Львів, трансфер від готелю до університету та зворотно, проживання в готелі 3 зірки (три ночі) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату.
З питань організованого трансферу з України консультації телефоном: +38 095 607 72 79.

Термін подання матеріалів і заявок
Всі, хто планує взяти участь у конференції, повинні надіслати заявку та тези доповіді на електронну адресу: bwz@wsb-nlu.edu.pl до 10 травня 2018 р.
Тема листа: Конференція-червень Польща Прізвище та Ім’я учасника
Вкладені файли, які будуть надіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:
Заявка прізвище (учасника);
Тези прізвище. Секція №…