14-Й ВАРШАВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

м. Варшава, Польща
10-13 травня 2018 р.

Студентське наукове товариство Варшавського медичного університету організовує 14-й Варшавський Міжнародний медичний конгрес для молодих вчених.

Офіційна мова конгресуанглійська

В рамках конференції відбудуться засідання за наступними напрямами: Основна та доклінічна наука, кардіологія та кардіохірургія, стоматологія, дерматологія, ендокринологія та діабетологія, судова медицина, генетика та молекулярна біологія, інфекційні хвороби, внутрішня медицина, ларингологія, неврологія, нейрохірургія, акушерство, перинатологія та гінекологія, онкологія та гематологія, офтальмологія, ортопедія, педіатрія, післядипломна основна та клінічна наука, післядипломна клінічна наука, післядипломна охорона здоров'я, фармація, психіатрія та клінічної психологія, громадська та глобальна охорона здоров'я, радіологія, хірургія, трансплантаційна медицина.

Вимоги до тез:

1. написані англійською мовою;
  2. обсягом не більше 2500 символів (включаючи пробіли);
  3. структура ─ вступ, мета дослідження, матеріали і методи, результати, висновки, 2 - 5 ключових слів;
  4.  без графіків або зображень.
Кінцевий термін подачі тез:  18 лютого 2018  р.

Вартість участі: 45 €

У вартість включено: набір учасника конференції (гаджети, перелік тез, додаткові матеріали),  повна соціальна програма, вступ до церемонії відкриття, обіди та перерви на каву.

Більш детальна інформація про умови участі та реєстрацію за посиланням ─ http://wimc.wum.edu.pl/