СЕМІНАР «ФОРМУВАННЯ СУЧАСНОЇ ОСОБИСТОСТІ: ВПЛИВ ОСВІТНІХ, ФІЛОСОФСЬКО-КУЛЬТУРНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ»

8-11 лютого 2016 р.

м. Кошице (Словаччина)

Шановні викладачі, науковці, аспіранти та студенти!

           Міжнародний науковий клуб "GALILEI" запрошує Вас взяти участь у семінарі «Формування сучасної особистості: вплив освітніх фалософсько-культурних та економічних процесів»

Учасники семінару матимуть можливість пройти стажування з інноваційних методів та підходів в освіті в Академічному товаристві Міхала Балудянського (32 години або 72 години).

Стажування 32 години передбачає наступну аудиторну та самостійну роботу:

- участь з доповіддю  або у якості слухача у семінарі (18 годин);

- лекція представника Академічного співтовариства Міхала Балудянського «Інноваційні підходи та методи в європейській освіті» (2 години);

- самостійне вивчення європейського досвіду з удосконалення освітнього процесу (12 годин).

Стажування 72 години передбачає наступну аудиторну та самостійну роботу:

- участь з доповіддю  або у якості слухача у семінарі (18 годин);

- лекція представника Академічного співтовариства Міхала Балудянського «Інноваційні підходи та методи в європейській освіті» (2 години);

- самостійне вивчення європейського досвіду з удосконалення освітнього процесу (12 годин);

- самостійна робота з підготовки та публікації наукової статті у науковому журналі «SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY» з наукового, організаційного та навчально-методичного забезпечення сучасного освітнього процесу, або статті за галузями науки (економіка, філософія, математика і т. д.) (40 годин).

Стажування буде підтверджено відповідним сертифікатом.

Організаційний внесок за участь у семінарі складає 220 євро та сплачується на місці в Словаччині.

До оргвнеску входить: трансфер згідно програми, у тому числі Ужгород-Кошице-Ужгород; поселення (двомісні номера) в готелі на гірськолижному курорті; харчування згідно з програмою; участь в урочистій вечері; басейн та сауна згідно графіку роботи готелю; публікація в збірнику матеріалів семінару; отримання сертифіката учасника семінару; отримання сертифіката зі стажування з інноваційних методів та підходів в освіті в Академічному товаристві Міхала Балудянського (32 години); виїзне засідання в Будапешт; електронний фотодайджест (буде надісланий учасникам після семінару на електронні адреси) та загальноорганізаційні витрати.

Сплата оргвнеску за участь у семінарі здійснюється по прибутті на семінар. Проте подання документів на візу та резервування місця учасника семінару здійснюється за умови резервування  шляхом попередньої сплати частини оргвнеску в еквіваленті 40 євро (сума вираховується з оргвнеску). Якщо учаснику семінару буде відмовлено у видачі візи – сума попереднього резервування (40 євро) повертається.

Організаційний комітет забезпечує централізовану візову підтримку. Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Академічного товариства Міхала Балудянського (Словаччина). 

Послуги візового центру (11 євро) та страхування до оргвнеску не входять.

ПУБЛІКАЦІЯ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ

Тим, хто бере участь у семінарі, надається можливість публікації наукових статей в європейському науковому журналі «SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY» за додаткову плату (вартість нормосторінки – 2,5 євро). Мінімальний обсяг статті – 8 сторінок. Мова статті – англійська, словацька, російська. Оплата здійснюється на місці в Словаччині. Всі питання щодо публікації статті (зразок оформлення, вартість публікації, інші вимоги) прохання направляти в редакцію журналу: journal@asmiba.sk

Вимоги до оформлення статті дивиться у вкладеному файлі.

Всі, хто планує взяти участь у семінарі, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net

Кінцевий термін подання заявок і матеріалів для участі – 15 січня 2016 р.

Секретарі організаційного комітету:

Ірина Максименко, тел.: 068 955 22 67

Ніна Пойда-Носик, тел.: 050 372 88 28


ĉ
Відділ міжнародних зв’язків (Підрозділ БДМУ, Чернівці),
5 січ. 2016 р., 00:41
ĉ
Відділ міжнародних зв’язків (Підрозділ БДМУ, Чернівці),
5 січ. 2016 р., 00:41
ĉ
Відділ міжнародних зв’язків (Підрозділ БДМУ, Чернівці),
5 січ. 2016 р., 00:40