МІЖНАРОДНА ПОЇЗДКА ЗА ПІДТРИМКИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ"

30 червня-08 липня 2016 р.
Литва, Латвія та Польща

Шановні співробітники та студенти університету!

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 19 червня по 08 липня 2016 року відбудеться міжнародна поїздка до Литви, Латвії, Польщі (орієнтовна програма поїздки додається)

Метою поїздки є розвиток дружніх, партнерських відносин між європейськими країнами і народами, об'єднання людей різних національностей, сприяння інтеграції українців до європейського суспільства, ознайомлення з історією, культурою і традиціями інших народів, сприяння збереженню міжнаціонального миру, підтримка багатонаціональної молодіжної творчості.

У ході поїздки передбачається: зустріч з мером литовського міста Рокишкіс, представниками міністерств та відомств Литви, послом України в Литві та участь у святкових творчих заходах в м.Рокишкіс; екскурсії у містах Вільнюс, Тракай, Анікщяй, Рокишкіс, Каунас (Литва), Рига, Юрмала (Латвія), Білосток, Варшава (Польща).

У поїздку запрошуються учнівська та студентська молодь, керівники навчальних закладів, творчі колективи, представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, громадських організацій та державних установ, зацікавлені в ознайомленні з культурою і традиціями країн Балтії.

Витрати на проживання, харчування та проїзд становлять 380 євро і передбачаються за рахунок учасників поїздки.

У разі зацікавленості просимо надіслати документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз, до 05 червня 2016 року до громадської організації «Відкритий світ молоді» за адресою: м.Київ, вул. Бакинська 37-Г, офіс 306 або надати особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 044-453-73-43, 067-449-13-41, 050-311-32-80, 063-539-71-20.

ĉ
Відділ міжнародних зв’язків (Підрозділ БДМУ, Чернівці),