Культурно-освітня поїздка до Литви, Латвії та Польщі

У рамкам спільної діяльності Всеукраїнської асоціації педагогів «Рівний — рівному» та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» з 01 по 10 липня 2015 р. відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка до Литви, Латвії, Польщі (програма додається). Метою даного заходу є впровадження міжнародних програм для підлітків та молоді з питань професійного самовизначення та творчої самореалізації, сприяння інтеграції молоді до європейської спільноти, культурному обміну.

У поїздку запрошуються вихованці позашкільних, учні 7–10 класів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, педагоги, психологи, керівники навчальних закладів тощо.

У ході поїздки передбачається:

• проведення тренінгу для молоді «Керуй своїм майбутнім», спрямованого на формування навичок самопізнання, ефективного спілкування, свідомого ставлення до власного життєвого вибору, допомогу у професійному самовизначенні, розвиток лідерських якостей;
  • зустріч у Державній вищій технічно-економічній школі ім. кс. Б. Маркевича в місті Яро́слав (Польща);
  • екскурсії у містах: Варшава, Люблін (Польща), Вільнюс, Каунас, Трака́й, Паланга (Литва), Рига, Ю́рмала (Латвія).

Вартість поїздки складає 440 Євро. У вартість входить:

1. проживання в готелях,
  2. харчування згідно програми,
  3. транспортне обслуговування (автобус) за маршрутом,
  4. екскурсії,
  5. організаційні витрати на оформлення візи.

Проїзд до місця виїзду групи (м. Львів) та у зворотному напрямку оплачується окремо.

Необхідні документи для оформлення візи слід надсилати до 15 червня 2015 року (кінцевий термін надання!) за адресою: м. Київ, вул. Виборзька 41/23, «Нова Пошта» (відділення № 58).

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 050-330-40-92, 067-407-77-98, 093-760-37-00.

ĉ
Відділ міжнародних зв’язків (Підрозділ БДМУ, Чернівці),