Французько-українська освітня програма для лікарів

Шановні студенти, лікарі-інтерни та співробітники університету!

Головна управа Українського лікарського товариства у Львові запрошує взяти участь у освітній програмі, організованій товариством за сприяння Асоціації французько-української співпраці в галузі медицини та фармації та Світової федерації українських лікарських товариств, з 1 по 11 квітня 2017 року у Франції.

До участі запрошуються лікарі всіх спеціалізацій, фармацевти й інші працівники сфери охорони здоров'я, студенти, інтерни медичних університетів із числа громадян України.

Метою програми є ознайомлення вітчизняних лікарів та студентів-медиків із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, системою підготовки медичних кадрів у Франції та роботою медичних установ, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Учасники матимуть можливість поспілкуватися із французькими колегами, ознайомитися із особливостями діяльності провідних закладів охорони здоров’я Парижу:

• Інституту Пастера (інфекційні хвороби);
  • Дитячого клінічного центру Робера Дебре (акушерство та гінекологія);
  • Клінічного центру Кошен (реанімація, анестезіологія);
  • Клініку святого Луї (дерматологія);
  • Клінічного центру Святої Анни (психіатрія);
  • Шпитального центру Кламар (невідкладні стани);
  • Шпитального центру Орсей (хірургія).

Кожен учасник Програми отримає іменни сертифікат про зарубіжне стажування, 72    год. (враховується при атестації лікарів, розподілі випускників медичних навчальних закладів, підтверджує міжнародний досвід кандидата для присвоєння вченого звання доцента або професора).

Вартість проїздки складає 520 євро (+кошти за візові формальності, страховку, організаційні витрати в сумі 380 грн).

Для студентів та інтернів: 490 євро (+кошти за візові формальності, страховку, організаційні витрати в сумі 380 грн).

Зазначена сума включає:

1. оформлення персонального досьє для посольства;
  2. сервісний та консульсккий збори;
  3. медичне страхування на період перебування за кордоном;
  4. транспортне перевезення комфортабельним автобусом класу «люкс» за маршрутом: Львів — Вроцлав — Париж — Тур — Реймс — Мец — Люксмебург — Краків – Львів;
  5. оглядова автобусна екскурсія Парижем тривалістю 3 год. З професійним гідом, екскурсії до шпиталів у Франції, Паризького музею парфумів;
  6. проживання в готелях (8 ночей);
  7. сніданки в готелях;
  8. оплата витрат, пов’язаних з організацією й проведенням заходів.

Проїзд до Львова і харчування в дорозі не включені у вартість поїздки й оплачуються її учасниками самостійно.

Кінцевий термін реєстрації та подання документів — 26 лютого 2017 р. (або раніше у разі повного набору групи).

Зацікавлені особи можуть звертатися до консультанта освітньої програми: Андрій Миколайович – моб. 050 711 37 98