Французько-українська освітня програма для фахівців у сфері охорони здоров'я та фармації

Головна управа Українського лікарського товариства у Львові запрошує взяти участь у освітній програмі, організованій товариством за сприяння Асоціації французько-української співпраці в галузі медицини та фармації, з 2 по 11 липня 2015 р. в Парижі. До участі запрошуються науковці-медики, лікарі, лікарі-інтерни, студенти медичних та фармацевтичних університетів й академій.

Метою програми є ознайомлення вітчизняних лікарів та студентів-медиків із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, системою підготовки медичних кадрів у Франції та роботою медичних установ, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Учасники матимуть можливість поспілкуватися із французькими колегами, ознайомитися із особливостями діяльності провідних закладів охорони здоров’я Парижу:

• Інституту Пастера (інфекційні хвороби);
  • Дитячого клінічного центру Робера Дебре (акушерство та гінекологія);
  • Клінічного центру Кошен (реанімація, анестезіологія);
  • Клініку святого Луї (дерматологія);
  • Клінічного центру Святої Анни (психіатрія);
  • Шпитального центру Кламар (невідкладні стани);
  • Шпитального центру Орсей (хірургія).

Програму поїздки можна знайти у доданому файлі.

Вартість проїздки складає 430 євро (+візовий та сервісний збір).

Зазначена сума включає:

1. оформлення персонального досьє для посольства;
  2. медичне страхування на період перебування за кордоном;
  3. транспортне перевезення комфортабельним автобусом класу «люкс» за маршрутом: Львів — Подебради — Плезнь — Нюрнберг — Париж — Люксембург — Краків — Львів;
  4. оглядова автобусна екскурсія Парижем тривалістю 3 год. З професійним гідом, екскурсії до шпиталів, бальнеологічних санаторіїв, Паризького музею парфумів;
  5. проживання в готелях (6 ночей);
  6. сніданки в готелях;
  7. оплата витрат, пов’язаних з організацією й проведенням заходів.

Проїзд до Львова і харчування в дорозі не включені у вартість поїздки й оплачуються її учасниками самостійно.

Усі учасники програми отримають іменні сертифікати.

Кінцевий термін реєстрації та подання документів — 27 травня 2015 р. (або раніше у разі повного набору групи).

Зацікавлені особи можуть звертатися до консультанта освітньої програми: Андрій Миколайович – моб. 0507113798

ą
Відділ міжнародних зв’язків (Підрозділ БДМУ, Чернівці),