Європейський освітній візит: Прага, Дрезден, Вроцлав

Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці запрошує взяти участь в Європейському освітньому візиті "Прага — Дрезден — Вроцлав", які буде організовано в період з 7 по 10 грудня 2014 р.

Захід організовується з метою популяризації академічної мобільності українців на арені міжнародної освіти. Учасники проекту здобудуть знання стосовно:

• стипендій для навчання у провідних европейських ВНЗ;
  • грантових програм міжнародних фондів для проведення наукових досліджень;
  • правових та організаційних питань, навчання і проживання в країнах-членах Шенгенської угоди.
     Програма передбачає:
  1. робочу зустріч у Центрі міжнародної освіти (Прага);
  2. презентацію грантових програм Міжнародного Вишеградського фонду (Львів);
  3. воркшоп: «Очікування грантодавців від кандидатів: як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів» (Вроцлавський Університет);
  4. інформаційну зустріч з Німецьким науковим товариством.

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти та усі, хто зацікавлений тематикою проекту.

Організаційний внесок складає270 євро

Організатори забезпечують: проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів-Прага-Дрезден-Вроцлав-Львів; проживання дві ночі в готелі категорії 3* із сніданками (шведський стіл); методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали; інтеграційно-розважальні заходи/екскурсійну програму; диплом, що засвідчує участь у проекті.

Останній термін реєстрації для участі у проекті: 15.11.2014 р.

За більш детальною інформацією просимо звертатись у відділ міжнародних звязків.

(58-58-11)