36-а міжнародна стоматологічна виставка

Шановні студенти та співробітники університету!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Європейська ліга професійного розвитку» організовує навчально-ознайомчий проект, що дає унікальну нагоду відвідати щорічну виставку International Dental Show, яка проходитиме в м. Кьольн (Німеччина). Зазначена виставка вважається провідним європейським заходом в плані безперервного професійного росту для лікарів.

Європейська стоматологічна  виставка в м. Кьольн  - це не тільки наукова подія міжнародного рівня, а й уявлення інноваційного практичного підходу до вирішення проблем, з якими лікарі постійно стикаються у своїй діяльності. Даний проект передбачає поєднання практично орієнтованої програми для медичної спільноти (студентів, магістрантів, аспірантів та асистентів кафедр) з найбільш видовищною виставкою в галузі, на якій будуть представленні всі інновації стоматології.

Участь в проекті передбачає освітню подорож з 9 по 15 березня 2015 року. Під час даного проекту учасники зможуть також побачити такі європейські міста, як Дрезден, Кьольн та Краків.

Кінцевий термін подачі заявки на участь — 10 лютого 2015 р.

Вартість участі складає 450 євро та включає:

• проїзд автобусом за маршрутом;
  • проживання в готелях категорії 3*;
  • сніданки (харчування згідно програми);
  • медичне страхування;
  • обзорні екскурсії за програмою;
  • супровід керівником групи.
У вартість проекту не входить:
факультативні програми та вхідні квитки;
          проїзд на громадському транспорту;
          консульський сбір — 35 євро (окрім дітей та студентів до 21 року,  пенсіонерів) + 335 грн. послуги візового центру (сплачують всі, хто звертається за візою);
          особисті витрати.

Програма проекту та реєстраційна форма учасника у доданих файлах.

Координатор проекту Панкратова Ольга +380983129336, +380637384883
Ċ