Всесвітня Асоціація Позитивної Психотерапії (WAPP)

Всесвітня Асоціація Позитивної психотерапії (WAPP) складається з національних асоціацій, національних і регіональних навчальних інститутів, центрів, представництв та індивідуальних членів.
У січні 2008 року було вирішено перейменувати існуючий Міжнародний Центр Позитивної психотерапії (ICPP) на Всесвітню Асоціацію Позитивної психотерапії.

Основні види діяльності та досягнення WAPP:

• Більш 30 років психотерапевтичної підготовки лікарів, психологів, соціальних працівників та соціальних педагогів.
  • Один з 10 кращих навчальних центрів у Німеччині (з 178)
  • Більше 50 професорів, викладачів та вчителів у Німеччині окрім міжнародної команди тренерів Позитивної психотерапії.
  • Близько 30 місцевих, регіональних та міжнародних центрів і представництв по всьому світу.
  • Організатор Базових та Майстер курсів у вищих навчальних закладах.
    Член Європейської асоціації психотерапії (EAP), яка включає Європейську Федерацію Центрів Позитивної психотерапії (EFCPP) в якості загальноєвропейської акредитаційної організації.
  • Член Всесвітньої Ради Психотерапії (WCP). Позитивна психотерапія є акредитованим методом для Всесвітнього сертифіката по психотерапії.
    Член Міжнародної федерації психотерапії (IFP).
  • Європейська федерація центрів позитивної психотерапії складається з національних і місцевих центрів та інститутів, що практикують та викладають Позитивну Психотерапію по всій Європі.

Детальна інформація про умови вступу у товариство та його діяльність на офіційному сайті:: http://www.positum.org/